← 1959 F1
1960 F1

Sezon İstatistikleri

1961 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
John Surtees151116
Jim Clark111010885
Jim Hall12
Innes Ireland27384577
Stirling Moss111341
Tony Brooks3102139129
Ron Flockhart1421
Henry Taylor14121614
Olivier Gendebien5912148
Roy Salvadori12-1315
Phil Hill61013421010113
Jack Brabham102211132
Bruce McLaren131191473610
Dan Gurney146126623
Graham Hill365632511
Jo Bonnier454784134
Brian Naylor-18717
Ian Burgess-222023
Maurice Trintignant81617182119
Wolfgang von Trips581511579616
Bob Drake22
Pete Lovely20
Chuck Daigh--18231918
Arthur Owen11
Vic Wilson16
Wolfgang Seidel13
Piero Drogo15
Giorgio Scarlatti18-5
Alfonso Thiele9
Horace Gould-
Gino Munaron1919258
Giulio Cabianca4
Fred Gamble14
Edgar Barth12
Hans Herrmann10
Willy Mairesse13113
Richie Ginther912202
Masten Gregory16--171411
Mário de Araújo Cabral15
David Piper2124
Lance Reventlow--16-
Jack Fairman15
Lucien Bianchi151517
Keith Greene22
Bruce Halford-15
Mike Taylor19
Alan Stacey1413817
Chris Bristow479
Carel Godin de Beaufort18
Dempsey Wilson33
Gene Force20
Eddie Russo29
Anthony Foyt16
Don Freeland11
Shorty Templeman19
Gene Hartley24
Bob Christie14
Al Herman30
Eddie Sachs1
Dick Rathmann4
Len Sutton5
Tony Bettenhausen18
Troy Ruttman6
Chuck Stevenson9
Lloyd Ruby12
Rodger Ward3
Jim Rathmann2
Jim McWithey32
Johnny Boyd13
Wayne Weiler15
Jimmy Bryan10
Red Amick22
Paul Goldsmith26
Jim Hurtubise23
Bobby Grim21
Bob Veith25
Bill Homeier31
Duane Carter27
Bud Tingelstad28
Eddie Johnson7
Johnny Thomson17
Don Branson8
Cliff Allison7-
Alberto Rodriguez Larreta15
Harry Schell9
Roberto Bonomi17
Carlos Menditeguy12
Antonio Creus22
Ettore Chimeri21
Nasif Estéfano20
José Froilán González11

Sürücü Puanları