← 1967 F1
1968 F1

Sezon İstatistikleri

1969 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Jochen Rindt495172153101610
Jack Brabham5-1210413815161088
Jacky Ickx1183631214-15
Chris Amon81115323242
Jean-Pierre Beltoise185813168141218151313
Henri Pescarolo1920
Denny Hulme931057411117654
Dan Gurney12161261012475
Bruce McLaren47686101628109
Moisés Solana11
Jo Siffert16103913114993121
Jackie Oliver1315102131119-14
Graham Hill2611439145533
John Surtees674497971796
Jo Bonnier19-16192019171818
Lucien Bianchi14121819182021
Vic Elford177520161717
Piers Courage11117141416817141419
Pedro Rodríguez102981110131415121112
Johnny Servoz-Gavin215131316
Jackie Stewart32527661127
Derek Bell815
Mario Andretti1
Bobby Unser19
Bill Brack20
Silvio Moser-719-
David Hobbs14
Frank Gardner-
Kurt Ahrens17
Richard Attwood61815121520
Hubert Hahne18
Robin Widdows18
Jo Schlesser16
Brian Redman211311
Ludovico Scarfiotti151215
Dave Charlton14
John Love17
Andrea de Adamich7
Jim Clark1
Mike Spence14
Basil van Rooyen20
Sam Tingle22
Jackie Pretorius23

Sürücü Puanları