← 1968 F1
1969 F1

Sezon İstatistikleri

1970 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Günün Sürücüsü
  • Veri yok
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Bruce McLaren8131167785967
Denny Hulme381272352524
John Miles1214141111
Jo Siffert12651099488135
Jochen Rindt2113131316
Pete Lovely161616
George Eaton917
John Surtees18961261110141110
Jackie Oliver14101313131611121412
Silvio Moser15141313201713
Piers Courage11991110741099
Jack Brabham158876181
Jacky Ickx1377544115182
Johnny Servoz-Gavin151514
Jean-Pierre Beltoise1112311517106278
Jackie Stewart44121223433
Pedro Rodríguez151414812131215
Mario Andretti6155
Graham Hill73438129974
Bill Brack18
John Cordts19
Al Pease17
Vic Elford161510116
Jo Bonnier1623
Derek Bell15
Chris Amon522465
Richard Attwood10
Basil van Rooyen9
John Love10
Peter de Klerk16
Sam Tingle17

Sürücü Puanları