← 1969 F1
1970 F1

Sezon İstatistikleri

1971 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Emerson Fittipaldi211316-318
Graham Hill1915161620202220-20108
Reine Wisell912
Jo Siffert9-11101716204207142316
François Cevert151314149114179
Chris Amon262343176518655
Rolf Stommelen1517-7-14111717181917
Jack Brabham31451252128819164
Peter Gethin11172116112110
Denny Hulme6237516119151114
Jackie Stewart1311248744122
Henri Pescarolo18971713812513581211
Jean-Pierre Beltoise84611102102171413186
John Surtees7121314191512105815
Jackie Oliver1210141451241814610713
Pedro Rodríguez165156710158222747
Clay Regazzoni66323361
Jacky Ickx5754313131213
Pete Lovely--23-
Ronnie Peterson1291691319131615
Gus Hutchison22
Jo Bonnier-24
Derek Bell1513
Peter Westbury-
George Eaton23--1819162320914
Andrea de Adamich---1518-151212-
Tim Schenken19191720
Jochen Rindt488216121-
John Miles14--1381871010-
Ignazio Giunti811515
Nanni Galli-
Silvio Moser---24-
Mario Andretti11169918
Hubert Hahne-
Brian Redman-
Dan Gurney191711
Alex Soler-Roig--
Piers Courage20139129
Johnny Servoz-Gavin1714-
Bruce McLaren101110
Dave Charlton13
John Love22
Peter de Klerk21

Sürücü Puanları