← 1970 F1
1971 F1

Sezon İstatistikleri

1972 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Günün Sürücüsü
  • Veri yok
Galibiyet
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Peter Revson19
Jackie Stewart14131212711
François Cevert912151271053535
Reine Wisell14161241519171079
Pete Lovely2529
Emerson Fittipaldi51417174851842
Nanni Galli212115192023
Henri Pescarolo18111315181710131020
Skip Barber-242425
Ronnie Peterson13136131253116611
Sam Posey17
John Surtees62210713111518151413
Mike Hailwood1714
Chris Craft-27
Tim Schenken2118191479791715
Graham Hill1910916422138141518
Denny Hulme7961411869103
Jo Bonnier23-202128
David Hobbs22
Jacky Ickx812136262127
Clay Regazzoni3211421448184
John Cannon24
Helmut Marko17121916
Peter Gethin117142319141916111621
Howden Ganley2417-9161114144912
Jo Siffert1215386331326
Chris Amon23459916158
Jean-Pierre Beltoise67118151110
Andrea de Adamich22182024202026
Mike Beuttler2022191622
Rolf Stommelen15191618101212122323
Mark Donohue8
Mario Andretti48-161113
George Eaton21
Jean-Pierre Jarier24
Jackie Oliver162213
Silvio Moser22
Niki Lauda21
Vic Elford18
Dave Charlton1613
Derek Bell23
Alex Soler-Roig2520-1721
Max Jean22
François Mazet23
Pedro Rodríguez105525
Gijs van Lennep21
David Walker22
John Love21
Brian Redman17
Jackie Pretorius20

Sürücü Puanları