← 1972 F1
1973 F1

Sezon İstatistikleri

1974 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Günün Sürücüsü
  • Veri yok
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
François Cevert69253442473310116-
Chris Amon151229191112
Jackie Stewart4816461314217695
Rikky von Opel25211419172627
Brian Redman13
Jackie Oliver14132222172126101718191422
George Follmer211411192025222120211320
Graham Hill222324181627172022221718
John Watson2324
Wilson Fittipaldi13111712199121913131316161025
Carlos Reutemann978157195885651042
Carlos Pace15691681716181581185199
Mike Hailwood101412913131011122418158126
Jochen Mass141516
Niki Lauda131310111461517911515821
Jean-Pierre Beltoise710710511915179913131614
Clay Regazzoni1458128129101210141815
Jody Scheckter326310
Peter Revson111265101573674227
Denny Hulme851223662483378
Arturo Merzario1417151610672011
Howden Ganley1914192121101124181521202219
Jacky Ickx33116378121941423
Jean-Pierre Jarier1715181614207122317
Mike Beuttler1819231920202124231911122126
James Hunt18141179-154
Emerson Fittipaldi22279543516141453
Ronnie Peterson514112151122111
Rolf Stommelen1617918
Peter Gethin25
Tim Schenken24
Gijs van Lennep202323
David Purley2316212224
Henri Pescarolo182312
Roger Williamson2218
Andrea de Adamich201718251320
Graham McRae28
Reine Wisell1422
Nanni Galli1618201721
Eddie Keizan22
Jackie Pretorius24
Dave Charlton13
Luiz Bueno20

SürücüOrtalama
François Cevert210-22432522-5--
Chris Amon6---10-
Jackie Stewart321-11541011245-
Rikky von Opel1513-----
Brian Redman-
Jackie Oliver---10----8-11315
George Follmer63-14--10--101714
Graham Hill-9--10--13-141613
John Watson--
Wilson Fittipaldi6--10-11-16--5--11-
Carlos Reutemann-117---436--4683
Carlos Pace----8-1013-743-18-
Mike Hailwood-----8----141079-
Jochen Mass-7-
Niki Lauda-8--5-13912-----
Jean-Pierre Beltoise---5---11-5-51349
Clay Regazzoni76-910-91278-6-8
Jody Scheckter9----
Peter Revson8-24-57149-315
Denny Hulme535676183-12815134
Arturo Merzario944-77-1516
Howden Ganley-710---111499--612
Jacky Ickx45-12--658387
Jean-Pierre Jarier---------11
Mike Beuttler10--711-811-16---10
James Hunt9643--72
Emerson Fittipaldi11313212---6-226
Ronnie Peterson--11--321211-11-1
Rolf Stommelen11-1212
Peter Gethin-
Tim Schenken14
Gijs van Lennep69-
David Purley---159
Henri Pescarolo8-10
Roger Williamson--
Andrea de Adamich8-47--
Graham McRae-
Reine Wisell--
Nanni Galli-911--
Eddie Keizan-
Jackie Pretorius-
Dave Charlton-
Luiz Bueno12

Sürücü Puanları