← 1973 F1
1974 F1

Sezon İstatistikleri

1975 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Jean-Pierre Beltoise141711117111316172315181117-
Chris Amon2320--2512
Ian Ashley2024--
John Watson2015131519231413141314114157
Carlos Pace111221481824-20174394
Carlos Reutemann624624810128462241
Hans-Joachim Stuck231371310922-920151823-
Vittorio Brambilla19311517151616232013-25
Denny Hulme10119812121291119710191417
Jochen Mass18101718261722201817131220
Emerson Fittipaldi3154413935833618
Mario Andretti163
Tim Schenken252324-25-192027
Jacky Ickx7510516197181312922162116
Ronnie Peterson1416253510228671019
Helmuth Koinigg-2223
José Dolhem--26
Mark Donohue2414
Jacques Laffite2112171811
Arturo Merzario13937614211515169151915
Niki Lauda8251131311111125
Clay Regazzoni286312424728569
Jody Scheckter121489252573451236
Patrick Depailler151615162841891051410713
Tom Pryce2011351116221318
Jean-Pierre Jarier16191217687121618239510
Mike Wilds----22
Rolf Stommelen13141121
Graham Hill172118192921151921221921212024
James Hunt51814109766106107882
Eppie Wietzes26
Derek Bell-25---
François Migault242325222522252214-24
Henri Pescarolo212221201527192419242425
Carlo Facetti-
David Hobbs1723
Leo Kinnunen-25----
Jean-Pierre Jabouille--
Dieter Quester25
Ian Scheckter22-
Mike Hailwood971217131011461112
Vern Schuppan14252617--22
Guy Edwards253-2126181420-
Larry Perkins-
Howden Ganley1920--
Lella Lombardi-
Tom Belsø27-21-
Peter Gethin21
David Purley-
John Nicholson-
Gérard Larrousse11-
Rikky von Opel2422-2023-
Gijs van Lennep30-
Reine Wisell16
Richard Robarts222423-
Bertil Roos23
Brian Redman211816
Teddy Pilette27
Dave Charlton20
Paddy Driver26
Eddie Keizan24
Peter Revson46

Sürücü Puanları