← 1974 F1
1975 F1

Sezon İstatistikleri

1976 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Lella Lombardi2624-172423262225212424
Jacques Laffite171123-2315161915121821
Carlos Pace26114826952261016
Carlos Reutemann3321510645118101173
Patrick Depailler89571212213131747128
Michel Leclère20
Jody Scheckter98313798426310410
Tony Brise18717712131716617
Mario Andretti101864131515121319155
Jean-Pierre Jarier1113103103104111214134
Tom Pryce141419825712611615147
Clay Regazzoni75921741229455211
Niki Lauda44411151131111
Roelof Wunderink19--27-22
Brett Lunger172118
James Hunt6712311111333992815
Brian Henton212219
Ronnie Peterson1116812414916171618131114
Wilson Fittipaldi2321-21-242524232422-23
John Watson151310661810141418141812
Hans-Joachim Stuck14741613
Vittorio Brambilla121775531118511896
Jochen Mass1310161115151487106959
Emerson Fittipaldi521126981161078332
Renzo Zorzi22
Rolf Stommelen19231492523
Chris Amon2319
Harald Ertl232617
Jim Crawford2525
Arturo Merzario20111525-1926
Tony Trimmer---
Bob Evans2423-202320252420
Jo Vonlanthen28
Mark Donohue161518171621161818151920
Ian Ashley20
Alan Jones2018131917202821
Gijs van Lennep222224
Hiroshi Fushida--
Dave Morgan23
John Nicholson26
François Migault222224
Jean-Pierre Jabouille21
Jacky Ickx181221161416182119
Ian Scheckter172019
Damien Magee22
Vern Schuppan26
Torsten Palm-21
Graham Hill2120--
Eddie Keizan22
Guy Tunmer25
Dave Charlton20
Mike Wilds2222

Sürücü Puanları