← 1976 F1
1977 F1

Sezon İstatistikleri

1978 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüOrtalama
Hans Binder1820191920191918-252421
Vittorio Brambilla13111411111412131181013221011159
Noritake Takahara19
Kazuyoshi Hoshino11
Mario Andretti836211011167314411
Gunnar Nilsson101010161213373591652212414
Jean-Pierre Jarier9-1226171920121821181617
Jacques Laffite1514125216108515662810115
Gilles Villeneuve91720
Carlos Reutemann72844371261485626127
Ronnie Peterson148710154810171614157125318
Kunimitsu Takahashi22
Patrick Depailler36412108561218151011138615
Patrick Tambay-101171221-1616
Clay Regazzoni12916138-131416-1197191410
Jochen Mass54121599697111391491558
James Hunt11187793214231122
John Watson271166122422128143103
Hans-Joachim Stuck18171351851375419112134
Alex Ribeiro20211722------20-24-232323
Jody Scheckter11155352448418153996
Riccardo Patrese1515152516166813
Alan Jones141411171110121714131613712
Brett Lunger23212822-19211720191720
Ian Scheckter171717-21212024192425172118
Patrick Nève222420-26-22-242421
Jean-Pierre Jabouille21102014-
Ian Ashley---22-
Rupert Keegan162019241413232026232025
Emerson Fittipaldi161697191816182222-2317-1819
Danny Ongais2622
Niki Lauda413313611159331457
Lamberto Leoni-
Emilio de Villota23----26-
Bruno Giacomelli15
Giorgio Francia-
Loris Kessel-
Teddy Pilette---
Brian Henton18---23-
Vern Schuppan231925-
Michael Bleekemolen-
Boy Lunger21--27--
Arturo Merzario21-141817-21-
Hector Rebaque---24--
Hans Heyer25
Tony Trimmer-
Mikko Kozarowitzky--
Andy Sutcliffe-
Guy Edwards-
Brian McGuire-
David Purley-201921-
Larry Perkins222223--
Harald Ertl10-2523-
Conny Andersson----
Jackie Oliver16
Bernard de Dryver-
Jacky Ickx17
Renzo Zorzi2118202024
Carlos Pace6122
Tom Pryce9515
Ingo Hoffmann1919

SürücüOrtalama
Hans Binder--11119-128-11--
Vittorio Brambilla7-7--84-13851512-1968
Noritake Takahara-
Kazuyoshi Hoshino11
Mario Andretti5--115-6114---129-
Gunnar Nilsson-51285-11943-------
Jean-Pierre Jarier6-11118-9-14--9-
Jacques Laffite---977-186--287-5
Gilles Villeneuve1112-
Carlos Reutemann318-23-3615446-6-2
Ronnie Peterson----8-3-12-95-616--
Kunimitsu Takahashi9
Patrick Depailler--34--84---13--1423
Patrick Tambay--6-5--5-
Clay Regazzoni6-9----77---55--
Jochen Mass--5-44-294-6-4-3-
James Hunt-247--71231----1-1
John Watson--6----52--8--12--
Hans-Joachim Stuck--6-610-5337---7
Alex Ribeiro----------8-11-15812
Jody Scheckter1-2331----2-3-3110
Riccardo Patrese9---1013-106
Alan Jones--6517-7-1-3-44
Brett Lunger14-1011-13-109-1011
Ian Scheckter--11-------10---
Patrick Nève121015-10-9-718-
Jean-Pierre Jabouille-----
Ian Ashley---17-
Rupert Keegan-12-1310--7-98-
Emerson Fittipaldi4410514--1811--114-13-
Danny Ongais-7
Niki Lauda-312-22-5212124
Lamberto Leoni-
Emilio de Villota13----17-
Bruno Giacomelli-
Giorgio Francia-
Loris Kessel-
Teddy Pilette---
Brian Henton10-----
Vern Schuppan12716-
Michael Bleekemolen-
Boy Lunger------
Arturo Merzario--14-----
Hector Rebaque------
Hans Heyer-
Tony Trimmer-
Mikko Kozarowitzky--
Andy Sutcliffe-
Guy Edwards-
Brian McGuire-
David Purley-1314--
Larry Perkins-1512--
Harald Ertl--916-
Conny Andersson----
Jackie Oliver9
Bernard de Dryver-
Jacky Ickx10
Renzo Zorzi-6---
Carlos Pace2-13
Tom Pryce---
Ingo Hoffmann-7

Sürücü Puanları