← 1977 F1
1978 F1

Sezon İstatistikleri

1979 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Michael Bleekemolen----
Keke Rosberg--------------
Rolf Stommelen--------------
Riccardo Patrese--11--6------3
Hector Rebaque----------1-----
Jean-Pierre Jarier--------
Mario Andretti93-6-99-9-9-91--
Arturo Merzario----------------
Beppe Gabbiani--
René Arnoux---------
Clay Regazzoni-2-----2--------
Hans-Joachim Stuck---------2------
Emerson Fittipaldi-6-----1--332-2-
Niki Lauda64--6--9-6--49--
John Watson--4-3-2-34--36--
Nelson Piquet-----
Bobby Rahal--
Jody Scheckter----4-3-1-6---46
James Hunt3-----1-4-------
Patrick Tambay1-----3-1---21-
Jacques Laffite--22-24---42-3--
Jean-Pierre Jabouille------------3-
Alan Jones--3-----2-----6-
Didier Pironi-11-21----2-----
Patrick Depailler4-649----3-6---2
Derek Daly---------1
Carlos Reutemann-9-9-4---9---494
Gilles Villeneuve-----3-----41--9
Brett Lunger---------------
Ronnie Peterson2-93-6646--96-
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla-----------1--
Bruno Giacomelli-----
Harald Ertl----
Jochen Mass-------------
Rupert Keegan-------------
Danny Ongais----
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx----
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni----
Eddie Cheever---
Divina Galica--

SürücüOrtalama
Michael Bleekemolen----
Keke Rosberg--------------
Rolf Stommelen--------------
Riccardo Patrese--------------
Hector Rebaque----------------
Jean-Pierre Jarier--------
Mario Andretti----------------
Arturo Merzario----------------
Beppe Gabbiani--
René Arnoux---------
Clay Regazzoni----------------
Hans-Joachim Stuck----------------
Emerson Fittipaldi----------------
Niki Lauda----------------
John Watson----------------
Nelson Piquet-----
Bobby Rahal--
Jody Scheckter----------------
James Hunt----------------
Patrick Tambay---------------
Jacques Laffite----------------
Jean-Pierre Jabouille--------------
Alan Jones----------------
Didier Pironi----------------
Patrick Depailler----------------
Derek Daly----------
Carlos Reutemann----------------
Gilles Villeneuve----------------
Brett Lunger---------------
Ronnie Peterson--------------
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla--------------
Bruno Giacomelli-----
Harald Ertl----
Jochen Mass-------------
Rupert Keegan-------------
Danny Ongais----
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx----
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni----
Eddie Cheever---
Divina Galica--

SürücüOrtalama
Michael Bleekemolen----
Keke Rosberg--------------
Rolf Stommelen--------------
Riccardo Patrese--------------
Hector Rebaque----------------
Jean-Pierre Jarier--------
Mario Andretti----------------
Arturo Merzario----------------
Beppe Gabbiani--
René Arnoux---------
Clay Regazzoni----------------
Hans-Joachim Stuck----------------
Emerson Fittipaldi----------------
Niki Lauda----------------
John Watson----------------
Nelson Piquet-----
Bobby Rahal--
Jody Scheckter----------------
James Hunt----------------
Patrick Tambay---------------
Jacques Laffite----------------
Jean-Pierre Jabouille--------------
Alan Jones----------------
Didier Pironi----------------
Patrick Depailler----------------
Derek Daly----------
Carlos Reutemann----------------
Gilles Villeneuve----------------
Brett Lunger---------------
Ronnie Peterson--------------
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla--------------
Bruno Giacomelli-----
Harald Ertl----
Jochen Mass-------------
Rupert Keegan-------------
Danny Ongais----
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx----
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni----
Eddie Cheever---
Divina Galica--

SürücüOrtalama
Michael Bleekemolen----
Keke Rosberg--------------
Rolf Stommelen--------------
Riccardo Patrese--------------
Hector Rebaque----------------
Jean-Pierre Jarier--------
Mario Andretti----------------
Arturo Merzario----------------
Beppe Gabbiani--
René Arnoux---------
Clay Regazzoni----------------
Hans-Joachim Stuck----------------
Emerson Fittipaldi----------------
Niki Lauda----------------
John Watson----------------
Nelson Piquet-----
Bobby Rahal--
Jody Scheckter----------------
James Hunt----------------
Patrick Tambay---------------
Jacques Laffite----------------
Jean-Pierre Jabouille--------------
Alan Jones----------------
Didier Pironi----------------
Patrick Depailler----------------
Derek Daly----------
Carlos Reutemann----------------
Gilles Villeneuve----------------
Brett Lunger---------------
Ronnie Peterson--------------
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla--------------
Bruno Giacomelli-----
Harald Ertl----
Jochen Mass-------------
Rupert Keegan-------------
Danny Ongais----
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx----
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni----
Eddie Cheever---
Divina Galica--

SürücüOrtalama
Michael Bleekemolen--25-
Keke Rosberg24----232622192524-1521
Rolf Stommelen22181917192421-23---22-
Riccardo Patrese1879148851251416131212
Hector Rebaque-2221---2021-21181820-23-
Jean-Pierre Jarier11161719--81
Mario Andretti1324411122121119
Arturo Merzario20-2621---22-23--262226-
Beppe Gabbiani--
René Arnoux--1918-26232116
Clay Regazzoni1615-20-1822161717-22-1517-
Hans-Joachim Stuck189--17102420201824231817148
Emerson Fittipaldi17716152015151315111061013136
Niki Lauda51013336334343457
John Watson4211052972195108774
Nelson Piquet2120252414
Bobby Rahal2020
Jody Scheckter151251095967347159112
James Hunt62376641441488710619
Patrick Tambay95411111415620111414191817
Jacques Laffite81413141514101110775681010
Jean-Pierre Jabouille6131220111011129393922
Alan Jones148188101118914661511635
Didier Pironi2319142213231317161916917141618
Patrick Depailler1011111251312121310131412161213
Derek Daly----151916181915
Carlos Reutemann24911238881212411211
Gilles Villeneuve7682845791315115243
Brett Lunger241320--24--2424-17212124
Ronnie Peterson311267724512125
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla12-1917-121618192520212223
Bruno Giacomelli2122161920
Harald Ertl1724--
Jochen Mass13201516-161719252622--
Rupert Keegan192423-18-23-23----
Danny Ongais2123--
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx162221-
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni2217--
Eddie Cheever--25
Divina Galica--

SürücüOrtalama
Michael Bleekemolen----
Keke Rosberg-----1516-10-----
Rolf Stommelen99--141415-----16-
Riccardo Patrese10-66--28-9---4
Hector Rebaque--10----12--6-11---
Jean-Pierre Jarier12-811--15-
Mario Andretti14721111-1-1-16-10
Arturo Merzario----------------
Beppe Gabbiani--
René Arnoux--914-9-9-
Clay Regazzoni155-10--155------14-
Hans-Joachim Stuck17------11115------
Emerson Fittipaldi92-89--6--44585-
Niki Lauda23--2--1-2--31--
John Watson-83-4-5-437742--
Nelson Piquet---911
Bobby Rahal12-
Jody Scheckter10---3-4-6-2-121232
James Hunt4-----683---10-7-
Patrick Tambay6--127-496--9568
Jacques Laffite16955-537710358411-
Jean-Pierre Jabouille--10-13-------412
Alan Jones-1147-108-5----1329
Didier Pironi1466-5612-10-5---107
Patrick Depailler3-231----4-2-11-5
Derek Daly-------1086
Carlos Reutemann71-183-10181--7313
Gilles Villeneuve8----410912-8367-1
Brett Lunger13-11--7---8-8--13
Ronnie Peterson5-14-2232--12-
Alberto Colombo---
Carlo Franchi-
Vittorio Brambilla18-12--137-179-6--
Bruno Giacomelli8-7-14
Harald Ertl11---
Jochen Mass117---1191313----
Rupert Keegan------11------
Danny Ongais----
Hans Binder-
Tony Trimmer-
Geoff Lees-
Jacky Ickx-12--
Emilio de Villota-
Lamberto Leoni----
Eddie Cheever---
Divina Galica--

Sürücü Puanları