← 1982 F1
1983 F1

Sezon İstatistikleri

1984 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Piercarlo Ghinzani---------------
Corrado Fabi---------------
Jacques Laffite331--12--1-----
Keke Rosberg--239263------2
Manfred Winkelhock---------------
Mauro Baldi----1------2---
Andrea de Cesaris---------6---36
René Arnoux-4-4---929696--
Patrick Tambay2-3936-44--63--
John Watson-9-2--41-2-4---
Niki Lauda46------1-1----
Elio de Angelis------------2--
Nigel Mansell------1-3-2--4-
Alain Prost--9649-2939--6-
Eddie Cheever--4--4-6--3-4-1
Bruno Giacomelli-------------1-
Derek Warwick-----------3123
Michele Alboreto------9----1---
Danny Sullivan----2----------
Raul Boesel---------------
Jean-Pierre Jarier---------------
Kenny Acheson-------
Thierry Boutsen----------
Marc Surer12-1-----------
Nelson Piquet9-6-633-6-4-994
Riccardo Patrese---------4----9
Jonathan Palmer-
Stefan Johansson------
Roberto Guerrero--------------
Johnny Cecotto-1-----------
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar------
Chico Serra----
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones-

SürücüOrtalama
Piercarlo Ghinzani---------------
Corrado Fabi---------------
Jacques Laffite---------------
Keke Rosberg---------------
Manfred Winkelhock---------------
Mauro Baldi---------------
Andrea de Cesaris---------------
René Arnoux---------------
Patrick Tambay---------------
John Watson---------------
Niki Lauda---------------
Elio de Angelis---------------
Nigel Mansell---------------
Alain Prost---------------
Eddie Cheever---------------
Bruno Giacomelli---------------
Derek Warwick---------------
Michele Alboreto---------------
Danny Sullivan---------------
Raul Boesel---------------
Jean-Pierre Jarier---------------
Kenny Acheson-------
Thierry Boutsen----------
Marc Surer---------------
Nelson Piquet---------------
Riccardo Patrese---------------
Jonathan Palmer-
Stefan Johansson------
Roberto Guerrero--------------
Johnny Cecotto-------------
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar------
Chico Serra----
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones-

SürücüOrtalama
Piercarlo Ghinzani---------------
Corrado Fabi---------------
Jacques Laffite---------------
Keke Rosberg---------------
Manfred Winkelhock---------------
Mauro Baldi---------------
Andrea de Cesaris---------------
René Arnoux---------------
Patrick Tambay---------------
John Watson---------------
Niki Lauda---------------
Elio de Angelis---------------
Nigel Mansell---------------
Alain Prost---------------
Eddie Cheever---------------
Bruno Giacomelli---------------
Derek Warwick---------------
Michele Alboreto---------------
Danny Sullivan---------------
Raul Boesel---------------
Jean-Pierre Jarier---------------
Kenny Acheson-------
Thierry Boutsen----------
Marc Surer---------------
Nelson Piquet---------------
Riccardo Patrese---------------
Jonathan Palmer-
Stefan Johansson------
Roberto Guerrero--------------
Johnny Cecotto-------------
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar------
Chico Serra----
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones-

SürücüOrtalama
Piercarlo Ghinzani---------------
Corrado Fabi---------------
Jacques Laffite---------------
Keke Rosberg---------------
Manfred Winkelhock---------------
Mauro Baldi---------------
Andrea de Cesaris---------------
René Arnoux---------------
Patrick Tambay---------------
John Watson---------------
Niki Lauda---------------
Elio de Angelis---------------
Nigel Mansell---------------
Alain Prost---------------
Eddie Cheever---------------
Bruno Giacomelli---------------
Derek Warwick---------------
Michele Alboreto---------------
Danny Sullivan---------------
Raul Boesel---------------
Jean-Pierre Jarier---------------
Kenny Acheson-------
Thierry Boutsen----------
Marc Surer---------------
Nelson Piquet---------------
Riccardo Patrese---------------
Jonathan Palmer-
Stefan Johansson------
Roberto Guerrero--------------
Johnny Cecotto-------------
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar------
Chico Serra----
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones-

SürücüOrtalama
Piercarlo Ghinzani------24-262625-232426
Corrado Fabi24-2326-24-25--262525-25
Jacques Laffite1841916811201320152417--10
Keke Rosberg131611591291312152316166
Manfred Winkelhock25241071672278-139998
Mauro Baldi102181013122526117912101517
Andrea de Cesaris-19787388931186149
René Arnoux6241251112210354
Patrick Tambay3111342342112261
John Watson16221424-20212024231715151015
Niki Lauda9231218-15181915181419131312
Elio de Angelis1355919134114111238111
Nigel Mansell22131815141914181817351137
Alain Prost2814111323554585
Eddie Cheever815263876768117714
Bruno Giacomelli15141317-1617101210713141216
Derek Warwick569141022912109107121113
Michele Alboreto1171513111761716161818242618
Danny Sullivan21924222023162223212326222019
Raul Boesel17262525182623242225-24-2323
Jean-Pierre Jarier12102019921191625192022192221
Kenny Acheson------24
Thierry Boutsen18101517141921181820
Marc Surer20162112121051419202214201722
Nelson Piquet4206264236441442
Riccardo Patrese711351761555866123
Jonathan Palmer25
Stefan Johansson151316161719
Roberto Guerrero14182221-141121212421202121
Johnny Cecotto19171723-252623-22--26
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar2625----
Chico Serra23262015
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones12

SürücüOrtalama
Piercarlo Ghinzani----------11----
Corrado Fabi----------1011---
Jacques Laffite4467-65-126-----
Keke Rosberg--54152411108-11-5
Manfred Winkelhock15--11---9-----8-
Mauro Baldi---106-12107--5---
Andrea de Cesaris--12-----82---42
René Arnoux10373---1512129-
Patrick Tambay5-4142-33--24--
John Watson-1-5--369593---
Niki Lauda32----13-6-6---11
Elio de Angelis-----9------5--
Nigel Mansell1212-12--6-4-5-83-
Alain Prost711123185141--2-
Eddie Cheever-133--3-2--4-3106
Bruno Giacomelli--13--89----1376-
Derek Warwick8----7-----4654
Michele Alboreto-98--141813--6---
Danny Sullivan118--512--1412----7
Raul Boesel-7-9-1310----10-15-
Jean-Pierre Jarier--9-----1087-9-10
Kenny Acheson------12
Thierry Boutsen-771591314-119
Marc Surer65106-1111-177-810-8
Nelson Piquet1-2-244-2133-113
Riccardo Patrese-10-------3-9-71
Jonathan Palmer13
Stefan Johansson--127-14
Roberto Guerrero--------16--121312
Johnny Cecotto13611--10---11--12
Jacques Villeneuve Sr.-
Eliseo Salazar14-----
Chico Serra9-87
Jean-Louis Schlesser-
Alan Jones-

Sürücü Puanları