Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Nigel Mansell1.147%1.231%1.458%1.358%
Keke Rosberg0.800%1.034%1.006%0.956%
Eddie Cheever3.914%4.515%4.192%4.243%
Riccardo Patrese3.734%4.199%3.788%3.911%
Nelson Piquet1.193%1.395%1.514%1.433%
Marc Surer3.090%3.123%3.357%3.172%
Elio de Angelis1.686%1.718%1.972%1.909%
Ayrton Senna0.275%0.189%0.579%0.368%
Alan Jones7.237%7.864%
Patrick Tambay2.843%2.832%3.106%2.917%
Derek Warwick2.851%2.719%2.991%2.989%
Alain Prost1.017%1.058%1.335%1.230%
Niki Lauda2.729%2.843%2.875%2.879%
Piercarlo Ghinzani6.455%6.364%7.269%6.705%
Teo Fabi3.375%3.881%3.956%3.598%
Thierry Boutsen2.953%3.362%3.254%3.256%
Gerhard Berger3.278%3.632%4.874%3.703%
Martin Brundle6.356%5.537%7.366%6.858%
Ivan Capelli9.434%9.434%
Michele Alboreto1.479%1.748%1.958%1.778%
Stefan Johansson3.007%3.078%3.608%3.330%
Pierluigi Martini11.589%11.848%17.057%11.806%
Huub Rothengatter11.377%11.687%11.298%11.377%
Philippe Streiff5.565%4.714%
Jacques Laffite4.137%4.335%4.317%4.238%
John Watson7.931%7.931%
Philippe Alliot7.209%7.133%7.616%7.423%
Christian Danner10.099%10.099%
Kenny Acheson11.384%11.384%
Stefan Bellof7.630%6.813%8.253%7.630%
Andrea de Cesaris3.161%3.354%3.254%3.271%
Jonathan Palmer8.274%8.616%8.280%8.274%
François Hesnault5.852%6.294%
Manfred Winkelhock5.548%5.460%5.593%5.548%
Mauro Baldi10.987%11.885%
René Arnoux2.101%2.101%