Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Michele Alboreto2.677%2.761%3.018%2.921%
Stefan Johansson3.010%3.128%3.449%3.236%
Piercarlo Ghinzani9.397%9.162%10.038%9.965%
Allen Berg13.032%12.894%13.194%13.032%
Alessandro Nannini6.677%6.559%7.279%6.838%
Andrea de Cesaris6.871%7.189%7.253%7.210%
Alan Jones5.041%5.256%5.351%5.307%
Patrick Tambay3.885%3.519%4.111%4.020%
Huub Rothengatter9.047%8.729%9.492%9.151%
Jonathan Palmer6.045%6.491%6.433%6.303%
Gerhard Berger1.719%1.729%2.168%1.995%
Teo Fabi2.645%3.283%2.932%3.041%
Ayrton Senna0.159%0.042%0.362%0.229%
Johnny Dumfries4.210%4.606%4.460%4.436%
Thierry Boutsen5.130%5.687%5.379%5.451%
Christian Danner7.153%7.172%8.375%7.638%
Derek Warwick3.889%4.185%4.068%4.131%
Riccardo Patrese3.040%3.368%3.458%3.403%
Keke Rosberg1.708%1.698%1.824%1.889%
Alain Prost1.035%1.300%1.341%1.227%
Nigel Mansell0.627%0.675%0.725%0.736%
Nelson Piquet0.580%0.566%0.845%0.694%
Philippe Alliot3.299%3.288%3.338%3.299%
René Arnoux2.289%2.637%2.473%2.492%
Philippe Streiff5.505%5.570%5.794%5.809%
Martin Brundle4.517%4.815%4.780%4.792%
Ivan Capelli10.577%10.577%
Alex Caffi15.250%15.250%
Jacques Laffite2.957%2.769%3.402%2.957%
Eddie Cheever3.295%3.295%
Marc Surer6.113%6.568%
Elio de Angelis5.792%5.896%