Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Alex Caffi9.639%9.839%11.188%10.286%
Alessandro Nannini6.087%6.260%6.355%6.335%
Adrián Campos8.354%8.822%8.609%8.551%
Philippe Streiff8.945%9.789%9.583%9.419%
Jonathan Palmer8.794%9.380%9.371%9.251%
Martin Brundle6.772%7.269%7.134%7.003%
Christian Danner7.519%7.479%7.695%7.651%
Derek Warwick4.369%4.472%4.481%4.503%
Eddie Cheever4.471%4.746%4.773%4.673%
Satoru Nakajima5.639%5.920%5.951%5.897%
Ayrton Senna1.341%1.467%1.505%1.541%
Piercarlo Ghinzani7.638%7.793%7.801%7.753%
René Arnoux6.413%6.573%6.456%6.589%
Stefano Modena4.849%4.849%
Andrea de Cesaris4.180%4.296%4.668%4.522%
Philippe Alliot8.460%8.564%8.867%8.637%
Yannick Dalmas8.117%7.975%
Teo Fabi2.551%2.787%2.850%2.722%
Thierry Boutsen2.323%2.608%2.503%2.555%
Stefan Johansson3.642%3.618%3.900%3.818%
Alain Prost1.417%1.854%1.712%1.638%
Ivan Capelli8.670%8.551%9.913%9.165%
Nelson Piquet0.577%0.836%0.786%0.717%
Riccardo Patrese3.195%3.326%3.434%3.389%
Roberto Moreno9.219%9.219%
Michele Alboreto2.094%2.120%2.390%2.283%
Gerhard Berger1.274%1.149%1.796%1.604%
Nigel Mansell0.076%0.000%0.282%0.083%
Pascal Fabre13.090%13.048%13.758%13.427%
Nicola Larini12.512%12.512%
Franco Forini12.011%12.011%
Gabriele Tarquini20.530%20.530%