Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Bernd Schneider6.928%7.228%7.412%7.111%
Piercarlo Ghinzani7.122%7.266%7.403%7.331%
Pierre-Henri Raphanel6.412%6.412%
Philippe Alliot5.245%5.466%5.431%5.447%
Julian Bailey7.019%7.239%7.350%7.239%
Jonathan Palmer5.739%5.906%6.098%6.046%
Gabriele Tarquini7.061%7.156%6.995%7.061%
Michele Alboreto2.294%2.489%2.547%2.531%
Gerhard Berger1.246%1.362%1.530%1.372%
Oscar Larrauri7.012%7.277%7.179%7.153%
Stefano Modena6.577%7.048%6.728%6.768%
René Arnoux6.120%6.107%6.415%6.344%
Stefan Johansson6.679%7.325%6.938%7.003%
Alex Caffi5.384%5.343%5.569%5.533%
Luis Pérez-Sala5.880%5.887%6.087%6.123%
Pierluigi Martini4.984%4.512%5.455%5.270%
Satoru Nakajima3.982%3.997%4.326%4.126%
Nelson Piquet2.587%2.742%2.847%2.731%
Maurício Gugelmin3.981%4.470%4.317%4.265%
Ivan Capelli3.436%4.021%3.721%3.751%
Eddie Cheever4.239%4.413%4.347%4.353%
Derek Warwick3.575%3.819%3.846%3.811%
Alessandro Nannini3.014%3.253%3.134%3.266%
Thierry Boutsen2.994%3.327%3.289%3.319%
Nigel Mansell2.799%3.075%3.027%3.055%
Riccardo Patrese3.418%3.605%3.782%3.759%
Philippe Streiff5.187%5.487%5.442%5.450%
Andrea de Cesaris4.690%4.728%4.924%4.905%
Ayrton Senna0.000%0.000%0.124%0.049%
Alain Prost0.425%0.356%0.594%0.534%
Nicola Larini6.752%7.239%7.049%6.920%
Aguri Suzuki4.975%4.975%
Yannick Dalmas6.237%6.742%6.285%6.454%
Jean-Louis Schlesser6.483%6.483%
Martin Brundle3.947%3.947%
Adrián Campos7.751%8.446%