← 1988 F1
1989 F1

Sezon İstatistikleri

1990 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno----------------
Gabriele Tarquini--1------------
Yannick Dalmas---------------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider---------------
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto--24----------
Philippe Alliot-------------1--
Stefan Johansson------2-----4---
Jyrki Järvilehto----
Pierre-Henri Raphanel----------------
Bertrand Gachot--------------
Luis Pérez-Sala-------1--------
Pierluigi Martini-------2----2-1
Jonathan Palmer-1----------1---
Jean Alesi3---23--
Nicola Larini----------------
Piercarlo Ghinzani----------------
Alain Prost66629-99636964--
Ayrton Senna-999----969--9--
René Arnoux-----2----------
Olivier Grouillard------1---------
Gerhard Berger----------696--
Nigel Mansell9-----66494----
Derek Warwick22-----1-1---1-
Eddie Cheever----4----2------
Martin Brundle--1--------1--2-
Stefano Modena--4-------------
Andrea de Cesaris-----4----------
Alex Caffi--3--1----------
Ivan Capelli----------------
Maurício Gugelmin4---------------
Nelson Piquet-----3-321----3-
Satoru Nakajima---------------3
Emanuele Pirro---------2
Alessandro Nannini14-3---4--2-3-96
Riccardo Patrese---6664-3--3-264
Thierry Boutsen-3--19---434--49
Paolo Barilla-
Gregor Foitek------------
Christian Danner----3--------
Johnny Herbert3---2---
Volker Weidler----------
Éric Bernard--
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly-

SürücüOrtalama
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno3030253028263023----15---
Gabriele Tarquini18131724252129--------
Yannick Dalmas272628293028---------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider25------------21-
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto20271279202626221321-28-
Philippe Alliot26201716121071215-117175819
Stefan Johansson---21191813-242415-12---
Jyrki Järvilehto-17-17
Pierre-Henri Raphanel--18-------302929282930
Bertrand Gachot------1121282123223029
Luis Pérez-Sala2315262720242815272325269201428
Pierluigi Martini161111221511231113101415543
Jonathan Palmer1825231421149181919211418132627
Jean Alesi162210111091815
Nicola Larini1914---15-17---24-111011
Piercarlo Ghinzani---------22---25-21
Alain Prost5222211225244322
Ayrton Senna1111122112111111
René Arnoux28282125292218272327172323272726
Olivier Grouillard22101611273017241128262128242324
Gerhard Berger3568464463222314
Nigel Mansell6353453331263347
Derek Warwick812610101219179101622162520
Eddie Cheever24212024171625282516242726222422
Martin Brundle13224205--20121520121081312
Stefano Modena141789772214168830111298
Andrea de Cesaris151610121392725211818171915169
Alex Caffi-99196826-20312207231510
Ivan Capelli71322411211282214191824191716
Maurício Gugelmin121914281817106141392514262025
Nelson Piquet9819262219201081728112071118
Satoru Nakajima21242915232719161820271925181223
Emanuele Pirro242692513916102213
Alessandro Nannini1171513313497778131464
Riccardo Patrese24751438551556656
Thierry Boutsen463816657644682175
Paolo Barilla19
Gregor Foitek29----------29
Christian Danner17292723262329302929292830
Johnny Herbert1023241825291627
Volker Weidler--------3030
Éric Bernard1513
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly14

SürücüOrtalama
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno----------------
Gabriele Tarquini---------------
Yannick Dalmas---------------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider---------------
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto--------------
Philippe Alliot----------------
Stefan Johansson----------------
Jyrki Järvilehto----
Pierre-Henri Raphanel----------------
Bertrand Gachot--------------
Luis Pérez-Sala----------------
Pierluigi Martini---------------
Jonathan Palmer----------------
Jean Alesi--------
Nicola Larini----------------
Piercarlo Ghinzani----------------
Alain Prost----------------
Ayrton Senna----------------
René Arnoux----------------
Olivier Grouillard----------------
Gerhard Berger---------------
Nigel Mansell---------------
Derek Warwick---------------
Eddie Cheever----------------
Martin Brundle----------------
Stefano Modena----------------
Andrea de Cesaris----------------
Alex Caffi----------------
Ivan Capelli----------------
Maurício Gugelmin----------------
Nelson Piquet----------------
Satoru Nakajima----------------
Emanuele Pirro----------
Alessandro Nannini----------------
Riccardo Patrese----------------
Thierry Boutsen----------------
Paolo Barilla-
Gregor Foitek------------
Christian Danner-------------
Johnny Herbert--------
Volker Weidler----------
Éric Bernard--
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly-

SürücüOrtalama
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno----------------
Gabriele Tarquini---------------
Yannick Dalmas---------------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider---------------
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto--------------
Philippe Alliot----------------
Stefan Johansson----------------
Jyrki Järvilehto----
Pierre-Henri Raphanel----------------
Bertrand Gachot--------------
Luis Pérez-Sala----------------
Pierluigi Martini---------------
Jonathan Palmer----------------
Jean Alesi--------
Nicola Larini----------------
Piercarlo Ghinzani----------------
Alain Prost----------------
Ayrton Senna----------------
René Arnoux----------------
Olivier Grouillard----------------
Gerhard Berger---------------
Nigel Mansell---------------
Derek Warwick---------------
Eddie Cheever----------------
Martin Brundle----------------
Stefano Modena----------------
Andrea de Cesaris----------------
Alex Caffi----------------
Ivan Capelli----------------
Maurício Gugelmin----------------
Nelson Piquet----------------
Satoru Nakajima----------------
Emanuele Pirro----------
Alessandro Nannini----------------
Riccardo Patrese----------------
Thierry Boutsen----------------
Paolo Barilla-
Gregor Foitek------------
Christian Danner-------------
Johnny Herbert--------
Volker Weidler----------
Éric Bernard--
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly-

SürücüOrtalama
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno--25--26-23----15---
Gabriele Tarquini181317242521---------
Yannick Dalmas-26-------------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider25------------21-
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto20-1279202626221321---
Philippe Alliot26201716121071215-117175819
Stefan Johansson---21191813-242415-12---
Jyrki Järvilehto-17-17
Pierre-Henri Raphanel--18-------------
Bertrand Gachot------1121-212322--
Luis Pérez-Sala231526-2024-15-23252692014-
Pierluigi Martini161111221511231113101415543
Jonathan Palmer18252314211491819192114181326-
Jean Alesi162210111091815
Nicola Larini1914---15-17---24-111011
Piercarlo Ghinzani---------22---25-21
Alain Prost5222211225244322
Ayrton Senna1111122112111111
René Arnoux--2125-2218-23-172323--26
Olivier Grouillard22101611--172411-2621-242324
Gerhard Berger3568464463222314
Nigel Mansell6353453331263347
Derek Warwick812610101219179101622162520
Eddie Cheever24212024171625-251624-26222422
Martin Brundle13224205--20121520121081312
Stefano Modena1417897722141688-111298
Andrea de Cesaris15161012139-25211818171915169
Alex Caffi-99196826-20312207231510
Ivan Capelli71322411211282214191824191716
Maurício Gugelmin121914-1817106141392514262025
Nelson Piquet98192622192010817-112071118
Satoru Nakajima2124-1523-19161820-1925181223
Emanuele Pirro242692513916102213
Alessandro Nannini1171513313497778131464
Riccardo Patrese24751438551556656
Thierry Boutsen463816657644682175
Paolo Barilla19
Gregor Foitek------------
Christian Danner17--232623-------
Johnny Herbert1023241825-16-
Volker Weidler----------
Éric Bernard1513
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly14

SürücüOrtalama
Enrico Bertaggia------
Roberto Moreno----------------
Gabriele Tarquini8-67-----------
Yannick Dalmas---------------
Aguri Suzuki----------------
Bernd Schneider---------------
Oscar Larrauri-----
Michele Alboreto10-53------11---
Philippe Alliot12---------16-96--
Stefan Johansson------5---8-3---
Jyrki Järvilehto----
Pierre-Henri Raphanel----------------
Bertrand Gachot------1312------
Luis Pérez-Sala-------6--15812---
Pierluigi Martini-------59-975-6
Jonathan Palmer769-9-10--1314-610--
Jean Alesi4-10954--
Nicola Larini-12--------------
Piercarlo Ghinzani----------------
Alain Prost22251-11242123--
Ayrton Senna11111-7--121--1--
René Arnoux--1214-5--11--913---
Olivier Grouillard9--8--67--13-----
Gerhard Berger----------212--
Nigel Mansell1-----22313----
Derek Warwick55----96106--96-
Eddie Cheever-9773-7-125----8-
Martin Brundle--69----812-68-5-
Stefano Modena--310-----11--14--8
Andrea de Cesaris131013-83--7-11--710-
Alex Caffi-7413-6---7-11--9-
Ivan Capelli--11-------12-----
Maurício Gugelmin3---------7-10-77
Nelson Piquet---11-48456---84-
Satoru Nakajima8------8---107--4
Emanuele Pirro911-810----5
Alessandro Nannini6384---3--5-4-12
Riccardo Patrese15-152223-4--4-523
Thierry Boutsen-410-61-10-343--31
Paolo Barilla-
Gregor Foitek------------
Christian Danner14--1248-------
Johnny Herbert41114155---
Volker Weidler----------
Éric Bernard11-
Joachim Winkelhock-------
Martin Donnelly12

Sürücü Puanları