Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Philippe Alliot3.688%3.867%3.882%3.839%
Jyrki Järvilehto3.563%3.563%
Pierre-Henri Raphanel8.374%7.907%8.943%8.374%
Bertrand Gachot5.565%5.602%5.710%5.565%
Luis Pérez-Sala4.750%4.942%4.983%4.945%
Pierluigi Martini3.546%3.653%3.585%3.733%
Jonathan Palmer4.306%4.600%4.511%4.505%
Jean Alesi3.870%4.031%3.821%3.870%
Nicola Larini4.039%3.796%4.147%4.039%
Piercarlo Ghinzani3.947%4.127%
Alain Prost0.913%1.068%1.035%1.054%
Ayrton Senna0.000%0.000%0.033%0.003%
René Arnoux5.328%5.598%5.472%5.473%
Olivier Grouillard4.803%5.166%4.961%4.984%
Gerhard Berger1.625%1.533%1.714%1.701%
Nigel Mansell1.630%1.723%1.712%1.727%
Derek Warwick3.689%3.803%3.835%3.799%
Eddie Cheever4.813%4.969%5.033%5.042%
Martin Brundle3.712%3.854%3.769%3.854%
Stefano Modena3.383%3.482%3.587%3.579%
Andrea de Cesaris3.952%4.097%4.139%4.156%
Alex Caffi3.661%4.023%3.756%3.800%
Ivan Capelli3.535%3.899%3.853%3.835%
Maurício Gugelmin4.025%4.492%4.200%4.247%
Nelson Piquet3.603%3.805%3.896%3.818%
Satoru Nakajima4.582%4.667%4.860%4.748%
Emanuele Pirro4.230%4.467%4.254%4.230%
Alessandro Nannini2.819%3.148%3.017%3.022%
Riccardo Patrese1.852%2.171%1.966%2.014%
Thierry Boutsen2.192%2.404%2.404%2.341%
Bernd Schneider5.732%5.732%
Michele Alboreto4.768%4.991%4.827%5.012%
Paolo Barilla4.834%4.834%
Gregor Foitek9.368%9.368%
Roberto Moreno6.074%6.204%24.561%6.074%
Stefan Johansson4.056%4.002%4.171%4.056%
Christian Danner6.396%6.636%6.684%6.591%
Johnny Herbert4.750%4.942%4.723%4.750%
Volker Weidler7.786%7.786%
Gabriele Tarquini4.565%4.538%4.748%4.565%
Éric Bernard3.653%3.653%
Martin Donnelly3.454%3.454%
Yannick Dalmas6.444%6.415%6.822%6.444%