← 1989 F1
1990 F1

Sezon İstatistikleri

1991 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Bertrand Gachot----------------
Alex Caffi--2-----------
Michele Alboreto----------------
Yannick Dalmas----------------
Gabriele Tarquini----------------
Aguri Suzuki-------1-----14-
Éric Bernard---1---3-1------
David Brabham--------------
Stefano Modena2---------------
Gianni Morbidelli----
Pierluigi Martini----------------
Andrea de Cesaris----------------
Emanuele Pirro--------------
Maurício Gugelmin----------1-----
Ivan Capelli------6---------
Derek Warwick----1----2------
Johnny Herbert--
Satoru Nakajima1----------1--1-
Jean Alesi6-16------------
Ayrton Senna94-99-4496996---
Gerhard Berger-664342-4-443--3
Olivier Grouillard----------------
Philippe Alliot----------------
Nicola Larini----------------
Roberto Moreno--------------6-
Nelson Piquet312-6132-42-2-99
Riccardo Patrese--9---1-23-2-231
Thierry Boutsen42-3-2-619---322
Alain Prost-93-29993-6649-4
Nigel Mansell-3--46-----396-6
Bernd Schneider--
Paolo Barilla--------------
Martin Donnelly--------------
Alessandro Nannini--4--3--6-3-14
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek----------
Jyrki Järvilehto----------
Gary Brabham--
Stefan Johansson--

SürücüOrtalama
Bertrand Gachot----------303030303030
Alex Caffi2528222629221718261921172429
Michele Alboreto22232927141718251922262219262527
Yannick Dalmas-26----26-2927292425242928
Gabriele Tarquini------2826-24282729222826
Aguri Suzuki1818161518191491119111811151024
Éric Bernard1511142423251181212151310181723
David Brabham3025302125282128242926272325
Stefano Modena10121514101020201720131724252217
Gianni Morbidelli29162020
Pierluigi Martini2810816723181514161516111110
Andrea de Cesaris391812251521233010202518172615
Emanuele Pirro229191824192313171913161921
Maurício Gugelmin26301329282810151417141014121616
Ivan Capelli2729192324277101016121612191314
Derek Warwick25241113111116161611181222101211
Johnny Herbert1518
Satoru Nakajima1119202113915121315101420141413
Jean Alesi47738613686958475
Ayrton Senna5111133214113111
Gerhard Berger1225212323234542
Olivier Grouillard82123281520-2727-232327212722
Philippe Alliot20101718172212222421272021132119
Nicola Larini13202117202419212225212623201812
Roberto Moreno16-253027---------98
Nelson Piquet6138105891179896867
Riccardo Patrese12434926752775686
Thierry Boutsen9346658461467759
Alain Prost76623134538322224
Nigel Mansell17557741145541333
Bernd Schneider2129
Paolo Barilla1417271929162724282325282828
Martin Donnelly1914121112121714201822111523
Alessandro Nannini2315916414513976899
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek24222420212329302630
Jyrki Järvilehto-282626222630292529
Gary Brabham--
Stefan Johansson2827

SürücüOrtalama
Bertrand Gachot----------------
Alex Caffi--------------
Michele Alboreto----------------
Yannick Dalmas----------------
Gabriele Tarquini----------------
Aguri Suzuki----------------
Éric Bernard----------------
David Brabham--------------
Stefano Modena----------------
Gianni Morbidelli----
Pierluigi Martini----------------
Andrea de Cesaris----------------
Emanuele Pirro--------------
Maurício Gugelmin----------------
Ivan Capelli----------------
Derek Warwick----------------
Johnny Herbert--
Satoru Nakajima----------------
Jean Alesi----------------
Ayrton Senna----------------
Gerhard Berger----------------
Olivier Grouillard----------------
Philippe Alliot----------------
Nicola Larini----------------
Roberto Moreno----------------
Nelson Piquet----------------
Riccardo Patrese----------------
Thierry Boutsen----------------
Alain Prost----------------
Nigel Mansell----------------
Bernd Schneider--
Paolo Barilla--------------
Martin Donnelly--------------
Alessandro Nannini--------------
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek----------
Jyrki Järvilehto----------
Gary Brabham--
Stefan Johansson--

SürücüOrtalama
Bertrand Gachot----------------
Alex Caffi--------------
Michele Alboreto----------------
Yannick Dalmas----------------
Gabriele Tarquini----------------
Aguri Suzuki----------------
Éric Bernard----------------
David Brabham--------------
Stefano Modena----------------
Gianni Morbidelli----
Pierluigi Martini----------------
Andrea de Cesaris----------------
Emanuele Pirro--------------
Maurício Gugelmin----------------
Ivan Capelli----------------
Derek Warwick----------------
Johnny Herbert--
Satoru Nakajima----------------
Jean Alesi----------------
Ayrton Senna----------------
Gerhard Berger----------------
Olivier Grouillard----------------
Philippe Alliot----------------
Nicola Larini----------------
Roberto Moreno----------------
Nelson Piquet----------------
Riccardo Patrese----------------
Thierry Boutsen----------------
Alain Prost----------------
Nigel Mansell----------------
Bernd Schneider--
Paolo Barilla--------------
Martin Donnelly--------------
Alessandro Nannini--------------
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek----------
Jyrki Järvilehto----------
Gary Brabham--
Stefan Johansson--

SürücüOrtalama
Bertrand Gachot----------------
Alex Caffi25-2226-2217182619211723-
Michele Alboreto2123--1417182519222622192524-
Yannick Dalmas-26----26----242423--
Gabriele Tarquini-------26-24---22-26
Aguri Suzuki181815151819149111911181115924
Éric Bernard1511132423251181212151310181823
David Brabham-25-2125-21-24-25-2125
Stefano Modena10121414101020201720131723242217
Gianni Morbidelli-162020
Pierluigi Martini28-816723181514161516111010
Andrea de Cesaris39171225152123-10202518172615
Emanuele Pirro219191824192313171913161921
Maurício Gugelmin25-12---10151417141014121616
Ivan Capelli26-182324-7101016121612191314
Derek Warwick24241013111116161611181221101111
Johnny Herbert1218
Satoru Nakajima11191921139151213151014-141413
Jean Alesi47738613686958475
Ayrton Senna5111133214113111
Gerhard Berger1225212323234542
Olivier Grouillard82122-1520----2323-21-22
Philippe Alliot-101618172212222421-2020132519
Nicola Larini13202017202419212225212622201712
Roberto Moreno16-24-----------88
Nelson Piquet6138105891179896867
Riccardo Patrese12434926752775676
Thierry Boutsen9346658461467759
Alain Prost76623134538322224
Nigel Mansell17557741145541333
Bernd Schneider20-
Paolo Barilla14172619-16-24-2325---
Martin Donnelly19141111121217142018221115-
Alessandro Nannini2215916414513976899
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek232223202123--26-
Jyrki Järvilehto--25262226--25-
Gary Brabham--
Stefan Johansson--

SürücüOrtalama
Bertrand Gachot----------------
Alex Caffi--58--799109139-
Michele Alboreto10----1710--121312910--
Yannick Dalmas------17------9--
Gabriele Tarquini---------13------
Aguri Suzuki----12-76----1463-
Éric Bernard8-1369-84-69-----
David Brabham----15---------
Stefano Modena5---711139--17----12
Gianni Morbidelli-14--
Pierluigi Martini79---12----15-11-89
Andrea de Cesaris-----13-----10----
Emanuele Pirro-----11-10--15---
Maurício Gugelmin14--------86-128--
Ivan Capelli----10-2-7-7-----
Derek Warwick--7-61011-8511-----
Johnny Herbert--
Satoru Nakajima68--11------6--6-
Jean Alesi2762-7-811-8-8--8
Ayrton Senna13-11203312112---
Gerhard Berger-22343514316334--4
Olivier Grouillard----1319----16----13
Philippe Alliot-129--18913-14-13--1011
Nicola Larini-1110--16141010111411107710
Roberto Moreno13-------------27
Nelson Piquet465-2645-3575-11
Riccardo Patrese9131--96-54-57546
Thierry Boutsen35-4-5-261---455
Alain Prost-14-51114-2231-3
Nigel Mansell-4--3218--17-412-2
Bernd Schneider12-
Paolo Barilla--11--14-12-15----
Martin Donnelly--8--812--712---
Alessandro Nannini11103--416-2-4863
Bruno Giacomelli------------
Claudio Langes--------------
Gregor Foitek---7-15----
Jyrki Järvilehto--12-------
Gary Brabham--
Stefan Johansson--

Sürücü Puanları