Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Bertrand Gachot8.619%8.619%8.622%8.619%
Alex Caffi5.290%5.397%5.377%5.384%
Michele Alboreto5.022%5.227%5.214%5.251%
Yannick Dalmas6.128%5.901%6.160%6.128%
Gabriele Tarquini6.268%6.307%6.286%6.268%
Aguri Suzuki3.597%3.791%3.842%3.758%
Éric Bernard3.639%4.074%3.858%3.864%
David Brabham5.832%5.955%5.952%5.935%
Stefano Modena3.828%4.092%4.053%4.131%
Gianni Morbidelli5.196%5.119%
Pierluigi Martini3.316%3.738%3.376%3.553%
Andrea de Cesaris4.015%4.341%4.346%4.354%
Emanuele Pirro4.384%4.921%4.477%4.554%
Maurício Gugelmin4.182%4.280%4.421%4.396%
Ivan Capelli4.123%4.343%4.191%4.321%
Derek Warwick3.546%3.880%3.729%3.742%
Johnny Herbert4.611%4.611%
Satoru Nakajima3.521%3.874%3.646%3.746%
Jean Alesi1.631%1.615%1.811%1.778%
Ayrton Senna0.050%0.000%0.187%0.098%
Gerhard Berger0.512%0.601%0.663%0.614%
Olivier Grouillard5.187%5.426%5.194%5.311%
Philippe Alliot4.247%4.554%4.450%4.496%
Nicola Larini4.651%4.935%4.743%4.818%
Roberto Moreno4.753%4.815%4.642%4.753%
Nelson Piquet2.131%2.120%2.261%2.264%
Riccardo Patrese1.482%1.677%1.594%1.627%
Thierry Boutsen1.542%1.641%1.602%1.653%
Alain Prost0.851%0.766%1.044%0.977%
Nigel Mansell0.966%0.972%1.171%1.120%
Bernd Schneider5.352%5.352%
Paolo Barilla5.333%5.735%5.427%5.520%
Martin Donnelly3.614%3.526%3.791%3.694%
Alessandro Nannini2.555%2.558%2.599%2.699%
Gregor Foitek5.733%5.425%5.829%5.733%
Jyrki Järvilehto5.929%6.068%6.025%5.929%
Stefan Johansson5.274%5.274%