← 1990 F1
1991 F1

Sezon İstatistikleri

1992 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok
Günün Sürücüsü
  • Veri yok
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini----------------
Bertrand Gachot----2--11--
Aguri Suzuki1---------------
Eric van de Poele----------------
Nicola Larini----------------
Martin Brundle--------------2-
Mark Blundell----------1-----
Satoru Nakajima2---------------
Stefano Modena3---6---------1-
Thierry Boutsen----------------
Érik Comas----------------
Jean Alesi-1-4--3-42--43--
Gianni Morbidelli----------------
Michael Schumacher-211--
Nelson Piquet42--10--2--412--1,5
Pierluigi Martini--3---------3---
Roberto Moreno---3-2----3---
Karl Wendlinger--
Maurício Gugelmin----------------
Mika Häkkinen--2-------------
Johnny Herbert--------
Alex Caffi------------
Michele Alboreto----------------
Jyrki Järvilehto--4-------------
Emanuele Pirro---1------------
Alessandro Zanardi---
Andrea de Cesaris----331-2-------
Riccardo Patrese-6--4102-642-10441
Nigel Mansell---6161010106-10-10-3
Gerhard Berger-46----63363--102
Ayrton Senna10101010-443-101066265
Alain Prost63-2--64---4-63
Éric Bernard-----1---------
Ivan Capelli---------1----
Michael Bartels----
Olivier Grouillard--------------
Fabrizio Barbazza------------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson------
Julian Bailey--1-

SürücüOrtalama
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini222427202828293029----2224-
Bertrand Gachot1410122414201917111630
Aguri Suzuki2117201922192222222227--272527
Eric van de Poele--21-----30293029-302929
Nicola Larini17-------24242823-282819
Martin Brundle122618272017241415101619-111928
Mark Blundell242523222912171221201311-12-17
Satoru Nakajima161610111213181513142215-181524
Stefano Modena119629811101481013-14149
Thierry Boutsen201824161614161917191821-261720
Érik Comas292319232627142726252622-252022
Jean Alesi657974666656-767
Gianni Morbidelli26218171523102019231917-1688
Michael Schumacher77-596
Nelson Piquet57144867881168-10105
Pierluigi Martini1520914181512231018910-19710
Roberto Moreno814138598791589-18
Karl Wendlinger2226
Maurício Gugelmin238151523219916131518-131814
Mika Häkkinen132225262424272523262425-212125
Johnny Herbert3025202421-2321
Alex Caffi272729---29---2623
Michele Alboreto25293025212625262728-27-242715
Jyrki Järvilehto101916131716261120121420-151211
Emanuele Pirro912-1210--181872516-91613
Alessandro Zanardi201316
Andrea de Cesaris-131110111113137171114-171112
Riccardo Patrese3223111342174-454
Nigel Mansell434522411332-233
Gerhard Berger745665543543-112
Ayrton Senna111133322111-321
Alain Prost263747255425-64
Éric Bernard191117211918232125212024-23-
Ivan Capelli18152218132215161291212-8
Michael Bartels28302829
Olivier Grouillard-----1021--272326--
Fabrizio Barbazza282927302829------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson282825293028
Julian Bailey30302628

SürücüOrtalama
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini----------------
Bertrand Gachot-----------
Aguri Suzuki----------------
Eric van de Poele----------------
Nicola Larini----------------
Martin Brundle----------------
Mark Blundell----------------
Satoru Nakajima----------------
Stefano Modena----------------
Thierry Boutsen----------------
Érik Comas----------------
Jean Alesi----------------
Gianni Morbidelli----------------
Michael Schumacher------
Nelson Piquet----------------
Pierluigi Martini----------------
Roberto Moreno--------------
Karl Wendlinger--
Maurício Gugelmin----------------
Mika Häkkinen----------------
Johnny Herbert--------
Alex Caffi------------
Michele Alboreto----------------
Jyrki Järvilehto----------------
Emanuele Pirro----------------
Alessandro Zanardi---
Andrea de Cesaris----------------
Riccardo Patrese----------------
Nigel Mansell----------------
Gerhard Berger----------------
Ayrton Senna----------------
Alain Prost---------------
Éric Bernard---------------
Ivan Capelli--------------
Michael Bartels----
Olivier Grouillard--------------
Fabrizio Barbazza------------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson------
Julian Bailey----

SürücüOrtalama
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini----------------
Bertrand Gachot-----------
Aguri Suzuki----------------
Eric van de Poele----------------
Nicola Larini----------------
Martin Brundle----------------
Mark Blundell----------------
Satoru Nakajima----------------
Stefano Modena----------------
Thierry Boutsen----------------
Érik Comas----------------
Jean Alesi----------------
Gianni Morbidelli----------------
Michael Schumacher------
Nelson Piquet----------------
Pierluigi Martini----------------
Roberto Moreno--------------
Karl Wendlinger--
Maurício Gugelmin----------------
Mika Häkkinen----------------
Johnny Herbert--------
Alex Caffi------------
Michele Alboreto----------------
Jyrki Järvilehto----------------
Emanuele Pirro----------------
Alessandro Zanardi---
Andrea de Cesaris----------------
Riccardo Patrese----------------
Nigel Mansell----------------
Gerhard Berger----------------
Ayrton Senna----------------
Alain Prost---------------
Éric Bernard---------------
Ivan Capelli--------------
Michael Bartels----
Olivier Grouillard--------------
Fabrizio Barbazza------------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson------
Julian Bailey----

SürücüOrtalama
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini2224-24---------2224-
Bertrand Gachot14101323142019171116-
Aguri Suzuki21172020221922222222--25-25-
Eric van de Poele--21-------------
Nicola Larini17-------2424-23---19
Martin Brundle122618-2017241415101619191119-
Mark Blundell24252319-121712212013111512-17
Satoru Nakajima16161011121318151314221517181524
Stefano Modena1196298111014810131214149
Thierry Boutsen20182416161016191719182120261720
Érik Comas-23192626-14-2625262223252022
Jean Alesi6579746666566767
Gianni Morbidelli26218171514102019231917131688
Michael Schumacher7710596
Nelson Piquet571448678811681110105
Pierluigi Martini1520914181512231018910819710
Roberto Moreno8141385987915892118
Karl Wendlinger2226
Maurício Gugelmin2381515231899161315187131814
Mika Häkkinen132225252424-252326242524212125
Johnny Herbert-25202421262321
Alex Caffi----------2623
Michele Alboreto25--2221262526----2224-15
Jyrki Järvilehto10191621171626112012142018151211
Emanuele Pirro912-1210--1818725161691613
Alessandro Zanardi201316
Andrea de Cesaris-13111011111313717111414171112
Riccardo Patrese32231113421741454
Nigel Mansell4345224113324233
Gerhard Berger7456655435432112
Ayrton Senna1111333221113321
Alain Prost263747255425564
Éric Bernard191117131923232125212024-23-
Ivan Capelli1815221813221516129121298
Michael Bartels----
Olivier Grouillard-----2121---2326--
Fabrizio Barbazza------------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson--25---
Julian Bailey--26-

SürücüOrtalama
Naoki Hattori--
Gabriele Tarquini8------------1211-
Bertrand Gachot1013-85--669-
Aguri Suzuki6---------------
Eric van de Poele--9-------------
Nicola Larini7--------16-16----
Martin Brundle111211-----11-91312105-
Mark Blundell--8-----12-612---17
Satoru Nakajima5---1012-8-15--1317--
Stefano Modena4---211-71312---16610
Thierry Boutsen-1077-812-91711-16-9-
Érik Comas--10108-11--10-1111--18
Jean Alesi126-3--4-35--34--
Gianni Morbidelli-8---7-11-13-9914-6
Michael Schumacher-566--
Nelson Piquet35--1-85--3651174
Pierluigi Martini9-4127-99--12-413--
Roberto Moreno-7134-5--884-1016
Karl Wendlinger-20
Maurício Gugelmin--12---7--11-1577814
Mika Häkkinen1395--9-12-14-1414--19
Johnny Herbert-1010147--11
Alex Caffi----------1015
Michele Alboreto------------15--13
Jyrki Järvilehto--311---13-----8-12
Emanuele Pirro-11-69--1010-810-15-7
Alessandro Zanardi9-9
Andrea de Cesaris----446-571378--8
Riccardo Patrese-2--315-235-1335
Nigel Mansell---2621112-1-1-2
Gerhard Berger-32----24424--13
Ayrton Senna1111-33471122521
Alain Prost24-5--23---3-24
Éric Bernard---9-6---------
Ivan Capelli---------6-817-
Michael Bartels----
Olivier Grouillard----------10---
Fabrizio Barbazza------------
Pedro Chaves-------------
Stefan Johansson------
Julian Bailey--6-

Sürücü Puanları