Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Bertrand Gachot4.502%4.513%4.751%4.660%
Aguri Suzuki5.186%5.510%5.347%5.266%
Eric van de Poele8.052%7.926%8.141%8.052%
Nicola Larini6.566%6.296%6.626%6.566%
Martin Brundle4.810%4.852%4.871%4.898%
Mark Blundell4.674%4.588%4.784%4.850%
Satoru Nakajima4.322%4.432%4.423%4.431%
Stefano Modena3.104%3.214%3.144%3.219%
Thierry Boutsen4.921%5.009%4.986%5.019%
Érik Comas5.737%5.791%5.917%5.827%
Jean Alesi2.023%2.006%2.052%2.064%
Gianni Morbidelli4.298%4.033%4.574%4.389%
Michael Schumacher1.981%2.385%
Nelson Piquet2.637%2.531%2.833%2.723%
Pierluigi Martini3.905%3.647%4.095%3.976%
Roberto Moreno3.126%3.220%3.309%3.272%
Karl Wendlinger5.711%5.711%
Maurício Gugelmin4.244%4.463%4.348%4.359%
Mika Häkkinen5.659%5.622%5.841%5.724%
Johnny Herbert5.531%5.470%5.521%5.531%
Alex Caffi7.480%7.531%7.624%7.480%
Michele Alboreto6.225%6.489%6.584%6.385%
Jyrki Järvilehto4.222%4.272%4.336%4.303%
Emanuele Pirro3.971%4.154%4.069%4.150%
Alessandro Zanardi4.485%4.602%
Andrea de Cesaris3.659%3.865%3.834%3.732%
Riccardo Patrese0.779%0.783%1.076%0.850%
Nigel Mansell0.520%0.486%0.671%0.567%
Gerhard Berger1.018%1.096%1.140%1.111%
Ayrton Senna0.150%0.000%0.225%0.164%
Gabriele Tarquini6.473%6.652%6.619%6.608%
Alain Prost1.373%1.444%1.394%1.471%
Ivan Capelli4.090%4.105%4.212%4.194%
Michael Bartels7.739%7.884%
Éric Bernard5.142%5.324%5.258%5.265%
Olivier Grouillard5.396%5.476%
Stefan Johansson7.572%7.727%7.447%7.572%
Fabrizio Barbazza8.198%8.235%8.022%8.198%
Julian Bailey8.521%8.478%