Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Olivier Grouillard5.232%5.542%5.481%5.420%
Andrea de Cesaris4.567%4.723%4.862%4.746%
Pierluigi Martini5.181%5.380%5.478%5.383%
Jyrki Järvilehto5.363%5.580%5.635%5.633%
Michele Alboreto4.661%4.996%4.951%4.871%
Aguri Suzuki5.279%5.288%5.535%5.472%
Érik Comas4.688%4.539%4.829%4.745%
Thierry Boutsen4.589%4.726%4.755%4.742%
Maurício Gugelmin5.622%6.026%5.911%5.859%
Stefano Modena5.880%5.970%6.237%6.149%
Ayrton Senna1.272%1.335%1.553%1.461%
Gerhard Berger2.221%2.281%2.414%2.429%
Nigel Mansell0.000%0.000%0.027%0.000%
Riccardo Patrese0.863%0.928%1.094%1.027%
Ukyo Katayama6.014%6.011%6.079%6.123%
Bertrand Gachot5.293%5.554%5.411%5.480%
Emanuele Naspetti6.558%6.919%
Jan Lammers6.914%6.914%
Johnny Herbert4.411%4.475%4.714%4.660%
Mika Häkkinen4.609%4.588%4.874%4.860%
Nicola Larini5.165%5.165%
Jean Alesi3.109%3.193%3.445%3.401%
Gianni Morbidelli5.463%5.705%5.773%5.750%
Christian Fittipaldi5.737%5.504%6.043%5.836%
Martin Brundle3.402%3.652%3.668%3.548%
Michael Schumacher2.233%2.365%2.436%2.434%
Karl Wendlinger4.713%4.615%5.000%4.834%
Ivan Capelli3.956%4.100%4.212%4.075%
Eric van de Poele7.049%7.287%7.421%7.217%
Gabriele Tarquini5.236%5.590%5.374%5.360%
Perry McCarthy22.167%22.167%
Roberto Moreno9.023%9.680%
Paul Belmondo6.588%6.748%6.935%6.730%
Alessandro Zanardi8.321%8.194%
Damon Hill8.323%8.058%8.398%8.323%
Andrea Chiesa7.009%6.985%7.398%7.009%
Giovanna Amati11.815%12.558%