Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Pedro Lamy6.264%6.320%
Johnny Herbert4.344%4.570%4.561%4.541%
Pierluigi Martini5.156%5.136%5.229%5.156%
Jean-Marc Gounon6.413%6.413%
Eddie Irvine3.638%3.638%
Rubens Barrichello4.343%4.420%4.550%4.526%
Ukyo Katayama5.747%6.170%5.956%6.044%
Andrea de Cesaris5.564%5.742%5.872%5.874%
Michael Schumacher1.676%2.100%1.863%1.834%
Riccardo Patrese3.148%3.409%3.261%3.299%
Mika Häkkinen1.002%0.835%
Ayrton Senna1.646%2.269%1.844%1.848%
Jyrki Järvilehto3.996%4.019%4.218%4.174%
Karl Wendlinger3.707%3.835%4.026%3.873%
Toshio Suzuki8.323%8.323%
Érik Comas4.970%5.174%5.175%5.233%
Derek Warwick4.146%4.437%4.372%4.379%
Aguri Suzuki4.345%4.934%4.619%4.643%
Mark Blundell4.021%4.131%4.180%4.271%
Martin Brundle3.768%3.826%4.073%4.004%
Gerhard Berger3.143%3.382%3.418%3.456%
Jean Alesi2.836%3.069%3.119%3.065%
Damon Hill0.462%0.526%0.683%0.571%
Alain Prost0.000%0.000%0.066%0.016%
Christian Fittipaldi5.689%5.745%5.786%5.802%
Emanuele Naspetti7.094%7.094%
Philippe Alliot4.831%4.565%5.109%4.898%
Michele Alboreto7.425%7.569%7.578%7.619%
Luca Badoer7.622%7.121%7.978%7.796%
Marco Apicella5.535%5.535%
Michael Andretti3.770%3.962%3.875%3.853%
Thierry Boutsen6.036%5.663%6.065%6.036%
Alessandro Zanardi5.100%5.355%5.196%5.256%
Fabrizio Barbazza6.950%7.033%6.948%6.950%
Ivan Capelli6.587%6.587%