Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Johnny Herbert3.254%3.726%3.552%3.658%
Michael Schumacher0.129%0.014%0.189%0.142%
Eddie Irvine1.970%2.056%2.131%2.112%
Rubens Barrichello1.946%1.783%2.109%2.047%
Gianni Morbidelli2.856%2.961%3.084%3.017%
Christian Fittipaldi3.248%3.197%3.594%3.405%
Hideki Noda5.206%4.806%
Jean-Denis Délétraz8.195%8.195%
Ukyo Katayama2.298%2.471%2.639%2.528%
Mark Blundell2.554%2.672%2.716%2.674%
Domenico Schiattarella7.318%7.318%
David Brabham5.609%5.646%5.866%5.801%
Damon Hill0.495%0.612%0.690%0.584%
Nigel Mansell0.338%0.359%
Alessandro Zanardi3.756%3.680%3.935%3.756%
Mika Salo4.769%4.769%
Michele Alboreto3.626%3.630%3.823%3.728%
Pierluigi Martini3.127%3.186%3.276%3.266%
Mika Häkkinen1.457%1.643%1.547%1.516%
Martin Brundle2.373%2.417%2.476%2.518%
Franck Lagorce3.684%3.684%
Olivier Panis3.072%3.271%3.493%3.277%
Jyrki Järvilehto2.617%2.684%2.782%2.617%
Heinz-Harald Frentzen2.021%2.128%2.109%2.131%
Jean Alesi1.207%1.004%1.426%1.316%
Gerhard Berger1.115%1.253%1.386%1.322%
Érik Comas4.113%4.189%4.188%4.186%
Taki Inoue8.019%8.019%
Jos Verstappen2.496%2.243%2.440%2.496%
Éric Bernard3.939%4.181%4.141%4.077%
Andrea de Cesaris3.263%3.210%3.414%3.424%
Yannick Dalmas4.762%4.762%
Jean-Marc Gounon6.648%6.782%6.600%6.648%
David Coulthard1.375%1.354%1.408%1.375%
Philippe Adams7.425%7.425%
Philippe Alliot4.102%4.102%
Olivier Beretta5.006%5.015%4.972%5.006%
Bertrand Gachot7.728%7.789%
Paul Belmondo10.681%10.996%
Pedro Lamy5.802%5.736%
Roland Ratzenberger8.200%8.200%
Ayrton Senna0.000%0.000%
Karl Wendlinger2.587%3.324%
Nicola Larini2.327%2.327%
Aguri Suzuki5.289%5.289%