Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Mika Häkkinen1.769%1.760%3.624%1.933%
Mark Blundell2.865%2.643%64.252%2.948%
Luca Badoer5.164%5.307%5.398%5.376%
Pedro Lamy5.044%5.149%5.029%5.044%
Andrea Montermini7.874%8.150%9.146%8.074%
Bertrand Gachot8.349%8.648%8.469%8.531%
Karl Wendlinger6.155%6.214%6.122%6.155%
Heinz-Harald Frentzen2.856%2.688%3.076%3.043%
Taki Inoue6.199%6.173%6.950%6.413%
Gianni Morbidelli3.855%3.970%3.903%3.855%
David Coulthard0.374%0.426%0.533%0.463%
Damon Hill0.268%0.273%0.529%0.352%
Rubens Barrichello2.414%2.531%2.660%2.567%
Eddie Irvine2.093%2.223%2.264%2.241%
Roberto Moreno8.681%9.221%8.831%8.888%
Pedro Diniz8.841%8.964%9.247%9.086%
Jean Alesi1.340%1.233%1.456%1.465%
Gerhard Berger1.041%1.119%1.146%1.178%
Michael Schumacher0.369%0.376%0.635%0.442%
Johnny Herbert2.074%2.334%2.255%2.229%
Martin Brundle3.110%3.084%3.186%3.164%
Olivier Panis3.228%3.348%3.406%3.377%
Ukyo Katayama4.441%4.577%4.627%4.614%
Mika Salo4.067%4.309%5.237%4.267%
Aguri Suzuki4.335%4.311%4.340%4.335%
Jan Magnussen3.143%3.143%
Jean-Christophe Boullion4.478%4.765%4.728%4.685%
Jean-Denis Délétraz13.382%13.382%
Massimiliano Papis6.098%6.288%6.031%6.098%
Gabriele Tarquini7.046%7.046%
Giovanni Lavaggi10.157%10.562%
Pierluigi Martini5.435%5.372%5.406%5.435%
Domenico Schiattarella7.667%7.712%
Jos Verstappen5.594%6.522%
Nigel Mansell2.804%2.804%