Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Giovanni Lavaggi7.003%7.043%7.093%7.003%
Pedro Lamy4.736%5.237%4.892%4.902%
Jean Alesi1.250%1.449%1.403%1.377%
Gerhard Berger1.403%1.487%1.512%1.515%
Pedro Diniz3.787%3.731%3.829%3.898%
Olivier Panis2.734%2.968%2.817%2.858%
Mika Salo2.964%3.108%3.192%3.109%
Ukyo Katayama3.476%3.559%3.613%3.622%
Jacques Villeneuve0.352%0.378%0.556%0.453%
Damon Hill0.046%0.000%0.127%0.077%
Eddie Irvine1.689%1.895%1.734%1.775%
Michael Schumacher0.569%0.751%0.705%0.667%
Ricardo Rosset4.957%5.133%5.071%5.137%
Jos Verstappen3.234%3.293%3.369%3.399%
Johnny Herbert2.949%2.999%3.053%3.032%
Heinz-Harald Frentzen2.397%2.384%2.500%2.482%
Rubens Barrichello1.897%2.175%2.063%1.997%
Martin Brundle2.323%2.512%2.539%2.480%
David Coulthard1.782%1.996%1.993%1.949%
Mika Häkkinen1.506%1.621%1.691%1.650%
Giancarlo Fisichella4.170%4.167%4.246%4.170%
Luca Badoer5.848%5.924%6.260%5.848%
Andrea Montermini6.367%6.249%6.822%6.367%
Tarso Marques2.386%2.386%