Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Pedro Diniz2.425%2.663%3.005%2.699%
Damon Hill1.812%1.864%2.218%2.030%
Rubens Barrichello1.610%1.651%2.067%1.886%
Jan Magnussen2.488%2.941%2.895%2.709%
Ralf Schumacher1.205%1.255%1.490%1.348%
Giancarlo Fisichella1.143%1.195%1.443%1.323%
Michael Schumacher0.465%0.764%0.722%0.583%
Eddie Irvine1.377%1.636%1.602%1.561%
Ukyo Katayama3.808%3.763%4.067%3.989%
Tarso Marques4.154%4.176%4.172%4.154%
Jos Verstappen3.751%3.906%3.989%3.921%
Mika Salo3.768%3.817%3.915%3.904%
Norberto Fontana2.725%3.122%
Johnny Herbert1.680%1.849%1.825%1.798%
Jean Alesi1.077%1.158%1.388%1.279%
Gerhard Berger1.531%1.624%1.718%1.633%
Shinji Nakano2.600%2.805%2.932%2.833%
Olivier Panis1.497%1.204%1.668%1.497%
Heinz-Harald Frentzen0.430%0.473%0.586%0.518%
Jacques Villeneuve0.052%0.000%0.150%0.078%
David Coulthard1.047%1.066%1.256%1.175%
Mika Häkkinen0.699%0.905%1.067%0.828%
Gianni Morbidelli2.744%2.695%2.699%2.744%
Jarno Trulli2.560%2.654%2.779%2.761%
Alexander Wurz0.914%1.009%
Nicola Larini3.474%3.203%