Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Alessandro Zanardi2.429%2.557%2.757%2.586%
Ralf Schumacher1.862%2.063%2.193%1.991%
Jarno Trulli2.100%2.244%2.268%2.231%
Olivier Panis2.199%2.337%2.447%2.385%
Damon Hill1.760%1.798%2.147%1.910%
Heinz-Harald Frentzen1.106%1.255%1.267%1.269%
Marc Gené4.402%4.523%4.738%4.557%
Luca Badoer4.206%4.426%4.480%4.279%
David Coulthard0.420%0.420%0.569%0.486%
Mika Häkkinen0.033%0.000%0.511%0.082%
Toranosuke Takagi3.881%3.851%4.346%4.029%
Pedro de la Rosa4.052%4.181%4.436%4.190%
Giancarlo Fisichella2.000%2.251%2.153%2.155%
Alexander Wurz2.175%2.294%2.468%2.290%
Ricardo Zonta2.940%3.038%3.079%3.003%
Jacques Villeneuve1.884%2.130%2.095%1.955%
Pedro Diniz2.710%2.844%2.837%2.840%
Jean Alesi2.110%2.309%2.226%2.316%
Rubens Barrichello1.301%1.356%1.393%1.398%
Johnny Herbert2.060%2.172%2.200%2.147%
Eddie Irvine0.967%1.098%1.394%1.092%
Michael Schumacher0.473%0.217%0.651%0.473%
Mika Salo1.992%1.943%2.015%1.992%
Stéphane Sarrazin4.503%4.503%