Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Pedro Diniz2.430%2.442%2.626%2.550%
Mika Salo2.221%2.253%2.525%2.323%
Nick Heidfeld2.679%2.634%2.928%2.825%
Jean Alesi2.486%2.561%2.578%2.546%
Pedro de la Rosa2.076%2.101%2.183%2.180%
Jos Verstappen2.132%2.142%2.292%2.262%
Heinz-Harald Frentzen1.273%1.357%1.416%1.366%
Jarno Trulli1.350%1.456%1.424%1.451%
Ralf Schumacher1.316%1.366%1.511%1.409%
Jenson Button1.791%1.752%1.989%1.947%
Marc Gené3.443%3.352%3.788%3.546%
Gastón Mazzacane4.270%4.375%4.400%4.370%
Ricardo Zonta2.276%2.414%2.428%2.363%
Jacques Villeneuve1.478%1.543%1.658%1.574%
Johnny Herbert2.182%2.232%2.309%2.283%
Eddie Irvine1.548%1.660%1.697%1.665%
Giancarlo Fisichella1.711%1.772%1.817%1.776%
Alexander Wurz2.081%2.214%2.133%2.150%
Mika Häkkinen0.191%0.218%0.326%0.245%
David Coulthard0.334%0.429%0.374%0.376%
Rubens Barrichello0.626%0.603%0.869%0.729%
Michael Schumacher0.148%0.000%0.291%0.211%
Luciano Burti3.426%3.426%