Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Jean Alesi2.811%3.056%3.101%2.943%
Jarno Trulli1.194%1.152%1.582%1.296%
Nick Heidfeld1.741%1.839%2.119%1.844%
Kimi Räikkönen1.903%1.959%2.248%2.005%
Eddie Irvine2.389%2.386%2.724%2.507%
Pedro de la Rosa3.101%3.354%3.275%3.203%
Tomáš Enge4.284%4.129%
Heinz-Harald Frentzen1.745%1.889%1.928%1.817%
Giancarlo Fisichella3.171%3.246%3.357%3.395%
Jenson Button3.683%3.761%3.964%3.957%
Alex Yoong6.230%5.849%
Fernando Alonso4.329%4.425%4.678%4.484%
Jos Verstappen3.740%3.774%4.166%3.898%
Enrique Bernoldi3.864%3.890%4.318%4.016%
Olivier Panis1.991%1.972%2.344%2.131%
Jacques Villeneuve2.068%2.139%2.281%2.209%
Ralf Schumacher0.537%0.680%0.689%0.616%
Juan Pablo Montoya0.884%0.871%1.075%1.047%
Rubens Barrichello0.775%0.881%0.998%0.872%
Michael Schumacher0.059%0.000%0.270%0.109%
Mika Häkkinen0.740%0.838%1.033%0.853%
David Coulthard0.830%1.082%1.124%0.944%
Luciano Burti3.761%3.861%4.011%3.852%
Tarso Marques5.780%5.973%6.144%5.890%
Ricardo Zonta2.578%2.578%
Gastón Mazzacane4.236%4.460%