Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Allan McNish3.005%2.964%3.195%3.157%
Mika Salo2.620%2.573%2.818%2.781%
Nick Heidfeld2.082%2.067%2.267%2.189%
Felipe Massa2.506%2.683%2.565%2.598%
David Coulthard1.199%1.271%1.344%1.309%
Kimi Räikkönen1.177%1.283%1.279%1.274%
Olivier Panis2.618%2.760%2.728%2.719%
Jacques Villeneuve2.572%2.581%2.637%2.662%
Alex Yoong5.844%6.193%5.921%5.957%
Mark Webber4.127%4.396%4.253%4.253%
Jarno Trulli1.894%2.049%1.972%2.010%
Jenson Button2.107%2.276%2.175%2.243%
Giancarlo Fisichella2.301%2.371%2.463%2.404%
Takuma Sato2.893%2.984%4.640%3.006%
Pedro de la Rosa3.053%3.262%3.343%3.247%
Eddie Irvine2.935%2.896%3.154%3.137%
Ralf Schumacher0.514%0.563%0.603%0.582%
Juan Pablo Montoya0.484%0.634%0.666%0.601%
Rubens Barrichello0.337%0.427%0.415%0.388%
Michael Schumacher0.057%0.032%0.150%0.082%
Heinz-Harald Frentzen2.761%2.785%3.286%2.812%
Anthony Davidson5.296%5.296%
Enrique Bernoldi3.407%3.345%4.048%3.481%