Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Juan Pablo Montoya0.450%0.541%0.611%0.533%
Heinz-Harald Frentzen2.245%2.458%2.390%2.398%
Nick Heidfeld2.081%2.092%2.165%2.195%
Fernando Alonso0.966%1.004%3.342%1.134%
Giancarlo Fisichella2.384%2.493%2.581%2.559%
Ralph Firman3.598%3.658%3.649%3.706%
Nicolas Kiesa6.011%6.581%
Jos Verstappen4.644%5.083%4.714%4.774%
Justin Wilson4.172%4.013%4.414%4.332%
Mark Webber1.527%1.702%1.682%1.691%
Olivier Panis1.389%1.387%1.517%1.485%
Cristiano da Matta1.810%1.907%1.921%1.960%
Michael Schumacher0.349%0.475%0.580%0.430%
Rubens Barrichello0.335%0.338%0.455%0.402%
Takuma Sato2.411%2.411%
Jenson Button1.714%1.692%1.944%1.779%
David Coulthard1.387%1.718%1.462%1.518%
Kimi Räikkönen0.560%0.653%0.749%0.616%
Ralf Schumacher0.484%0.371%0.645%0.533%
Jarno Trulli0.875%1.097%1.013%0.937%
Jacques Villeneuve1.974%2.123%2.068%2.048%
Marc Gené1.076%1.076%
Zsolt Baumgartner6.091%6.091%
Antônio Pizzonia2.231%2.394%2.512%2.347%