← 2003 F1
2004 F1

Sezon İstatistikleri

2005 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
  • Veri yok
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Takuma Sato--4-4---6--13-5353
Jenson Button36681866-4584-686-
Nick Heidfeld-----2-1----------
Timo Glock2---
Mark Webber--1---2---13------
Christian Klien-------------3----
Gianmaria Bruni------------------
Zsolt Baumgartner--------1---------
Ricardo Zonta-----
Jarno Trulli24546105-55-------
David Coulthard13-----32325-23---
Kimi Räikkönen---1---4328--10-638
Jacques Villeneuve---
Fernando Alonso62355-4--8-66--545
Giancarlo Fisichella----2-35--3-14121-
Felipe Massa-1---4-------5-1-1
Michael Schumacher1010101010-1010101010101088-102
Rubens Barrichello85838688866-861010-6
Ralf Schumacher5-223-----84
Juan Pablo Montoya48-6-51--1445-44210
Olivier Panis-----1--4----1---
Giorgio Pantano--------------
Antônio Pizzonia22-2
Cristiano da Matta-----3------
Marc Gené--

SürücüOrtalama
Takuma Sato7-573821737993155946
Jenson Button46611435244334126355
Nick Heidfeld151515161517131516171718161617151617
Timo Glock16171718
Mark Webber621489121414101210121171212312
Christian Klien-1312141614121013131513141314161416
Gianmaria Bruni-1618171820--18191819191720-18-
Zsolt Baumgartner17171918201917181920192018181918-19
Ricardo Zonta1520111415
Jarno Trulli98794133-557919610
David Coulthard1291011109-9123751241010813
Kimi Räikkönen105--136487914101072123
Jacques Villeneuve13914
Fernando Alonso5-176846591665346119
Giancarlo Fisichella141211-1211-111415-1485157711
Felipe Massa11111312171616-15161116-8164-4
Michael Schumacher111215162241123-18
Rubens Barrichello23245777110282611151
Ralf Schumacher874562916527
Juan Pablo Montoya3433210845682711211132
Olivier Panis-148137131013814121013913810
Giorgio Pantano1618161519181517181617171918
Antônio Pizzonia116148
Cristiano da Matta13109101115111211111415
Marc Gené813

SürücüOrtalama
Takuma Sato------------------
Jenson Button------------------
Nick Heidfeld------------------
Timo Glock----
Mark Webber------------------
Christian Klien------------------
Gianmaria Bruni------------------
Zsolt Baumgartner------------------
Ricardo Zonta-----
Jarno Trulli-----------------
David Coulthard------------------
Kimi Räikkönen------------------
Jacques Villeneuve---
Fernando Alonso------------------
Giancarlo Fisichella------------------
Felipe Massa------------------
Michael Schumacher------------------
Rubens Barrichello------------------
Ralf Schumacher------------
Juan Pablo Montoya------------------
Olivier Panis-----------------
Giorgio Pantano--------------
Antônio Pizzonia----
Cristiano da Matta------------
Marc Gené--

SürücüOrtalama
Takuma Sato------------------
Jenson Button------------------
Nick Heidfeld------------------
Timo Glock----
Mark Webber------------------
Christian Klien------------------
Gianmaria Bruni------------------
Zsolt Baumgartner------------------
Ricardo Zonta-----
Jarno Trulli-----------------
David Coulthard------------------
Kimi Räikkönen------------------
Jacques Villeneuve---
Fernando Alonso------------------
Giancarlo Fisichella------------------
Felipe Massa------------------
Michael Schumacher------------------
Rubens Barrichello------------------
Ralf Schumacher------------
Juan Pablo Montoya------------------
Olivier Panis-----------------
Giorgio Pantano--------------
Antônio Pizzonia----
Cristiano da Matta------------
Marc Gené--

SürücüOrtalama
Takuma Sato7205737220378831551846
Jenson Button466114252443134126355
Nick Heidfeld151518161517131516171518161620141616
Timo Glock16161717
Mark Webber62148911141410129111171211311
Christian Klien191312141614121013131312141314151415
Gianmaria Bruni201617171820201918191819191718171820
Zsolt Baumgartner171720192019171819201920181819192019
Ricardo Zonta1520111314
Jarno Trulli987941332055691969
David Coulthard129101110818912364124109812
Kimi Räikkönen1051920135487913101072123
Jacques Villeneuve12913
Fernando Alonso5191668365911655346118
Giancarlo Fisichella14121118121019111415201485157710
Felipe Massa111113121716161715161016208164194
Michael Schumacher11121416224112320118
Rubens Barrichello23245677110272611151
Ralf Schumacher8745612916527
Juan Pablo Montoya343329845672711210132
Olivier Panis1814813713101381417913913810
Giorgio Pantano1618151519181517181417171917
Antônio Pizzonia106148
Cristiano da Matta13109101115111211111215
Marc Gené811

SürücüOrtalama
Takuma Sato9155165---3-1186-4646
Jenson Button63328233-5425-323-
Nick Heidfeld--15--7108-1615-1211141313-
Timo Glock7151515
Mark Webber--81312-7--98610-910--
Christian Klien11101414--129-11141013613-1214
Gianmaria Bruni-1417---14--18161714---1617
Zsolt Baumgartner-16-15-915108--1615-1516-16
Ricardo Zonta-1011-13
Jarno Trulli7545314-44-11-9101112
David Coulthard86-1210--676749769-11
Kimi Räikkönen---811--5672--1-362
Jacques Villeneuve111010
Fernando Alonso37644-5--21033--454
Giancarlo Fisichella10111197-6491269858789
Felipe Massa-81210959--13913-412898
Michael Schumacher11111-1111111221217
Rubens Barrichello24262322233122311-3
Ralf Schumacher4-77610----25
Juan Pablo Montoya52133-48--8554-5571
Olivier Panis1312911-811-515-14118-1414
Giorgio Pantano141316---13-17-15---
Antônio Pizzonia77-7
Cristiano da Matta12910-136---1413-
Marc Gené1012

Sürücü Puanları