Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Takuma Sato1.042%1.049%1.605%1.133%
Jenson Button0.649%0.699%0.981%0.766%
Nick Heidfeld3.842%3.966%4.257%4.039%
Timo Glock4.822%5.913%
Mark Webber1.765%1.939%2.002%1.883%
Christian Klien2.710%2.684%2.982%2.867%
Zsolt Baumgartner6.627%6.626%8.256%6.806%
Ricardo Zonta1.880%2.852%
Jarno Trulli0.999%1.150%1.100%1.133%
David Coulthard1.532%1.642%1.711%1.675%
Kimi Räikkönen1.080%1.078%1.414%1.309%
Jacques Villeneuve1.684%2.021%
Fernando Alonso1.015%1.089%1.343%1.129%
Giancarlo Fisichella2.346%2.685%2.439%2.441%
Felipe Massa2.646%2.744%2.670%2.815%
Michael Schumacher0.177%0.062%0.327%0.232%
Rubens Barrichello0.616%0.804%0.973%0.735%
Ralf Schumacher0.880%0.960%0.951%0.930%
Juan Pablo Montoya0.924%1.078%1.225%0.994%
Gianmaria Bruni6.336%6.391%7.137%6.441%
Olivier Panis2.044%2.225%2.194%2.170%
Giorgio Pantano4.910%4.593%5.195%5.008%
Antônio Pizzonia1.499%2.121%
Cristiano da Matta2.284%2.389%2.444%2.377%
Marc Gené1.735%1.735%