← 2004 F1
2005 F1

Sezon İstatistikleri

2006 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Galibiyet
En Hızlı Tur
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Michael Schumacher-2-8-248106348---52-
Rubens Barrichello8----1668-2----43--
Juan Pablo Montoya35242---108-610-10--
Kimi Räikkönen1-6-1010-10-86-10105108108
Narain Karthikeyan--------5----------
Tiago Monteiro--------6------1---
Takuma Sato---------1------
Jenson Button-------5464416241
Christijan Albers--------4----------
Robert Doornbos--------
Jarno Trulli-8846-1--4--534----
Ralf Schumacher-45-53-32136-32116
Antônio Pizzonia2----
Mark Webber4-3236-4----2--5-52
Jacques Villeneuve---5-----1-----3---
Felipe Massa--2----5---1------3
David Coulthard531-1-52---2-2---3-
Christian Klien21-1-----1----4
Giancarlo Fisichella10---4-3--355-56-485
Fernando Alonso61010108510--10810-8886610
Nick Heidfeld-6-3-88-----3-
Patrick Friesacher--------3--
Ricardo Zonta-
Vitantonio Liuzzi1---
Alexander Wurz6
Pedro de la Rosa4
Anthony Davidson-

SürücüOrtalama
Michael Schumacher181321488102541051-777146
Rubens Barrichello111215101810720766157118131098
Juan Pablo Montoya911718551194-24212-5
Kimi Räikkönen106911127232141125173
Narain Karthikeyan1217181713161917191717-18-1920171115
Tiago Monteiro14181718141517181719-18-15171913-19
Takuma Sato1913616685881014511-517
Jenson Button89113131383281349424
Christijan Albers17201920151420151820181617162018181318
Robert Doornbos1719-1817-1520
Jarno Trulli22355549125935648-12
Ralf Schumacher15561141781012912591061119
Antônio Pizzonia1615151213
Mark Webber345423314913126167141014710
Jacques Villeneuve41616121291581211111415-121412816
Felipe Massa2014128101111111010161314815891011
David Coulthard58141597121216151311131211121667
Christian Klien6771614161510111013166414
Giancarlo Fisichella131013649447749293332
Fernando Alonso131123263611363351161
Nick Heidfeld710491761131514147126
Patrick Friesacher1619201916131819201819
Ricardo Zonta13
Vitantonio Liuzzi16111214
Alexander Wurz7
Pedro de la Rosa8
Anthony Davidson15

SürücüOrtalama
Michael Schumacher-------------------
Rubens Barrichello-------------------
Juan Pablo Montoya-----------------
Kimi Räikkönen-------------------
Narain Karthikeyan-------------------
Tiago Monteiro-------------------
Takuma Sato----------------
Jenson Button-----------------
Christijan Albers-------------------
Robert Doornbos--------
Jarno Trulli-------------------
Ralf Schumacher------------------
Antônio Pizzonia-----
Mark Webber-------------------
Jacques Villeneuve-------------------
Felipe Massa-------------------
David Coulthard-------------------
Christian Klien---------------
Giancarlo Fisichella-------------------
Fernando Alonso-------------------
Nick Heidfeld--------------
Patrick Friesacher-----------
Ricardo Zonta-
Vitantonio Liuzzi----
Alexander Wurz-
Pedro de la Rosa-
Anthony Davidson-

SürücüOrtalama
Michael Schumacher-------------------
Rubens Barrichello-------------------
Juan Pablo Montoya-----------------
Kimi Räikkönen-------------------
Narain Karthikeyan-------------------
Tiago Monteiro-------------------
Takuma Sato----------------
Jenson Button-----------------
Christijan Albers-------------------
Robert Doornbos--------
Jarno Trulli-------------------
Ralf Schumacher------------------
Antônio Pizzonia-----
Mark Webber-------------------
Jacques Villeneuve-------------------
Felipe Massa-------------------
David Coulthard-------------------
Christian Klien---------------
Giancarlo Fisichella-------------------
Fernando Alonso-------------------
Nick Heidfeld--------------
Patrick Friesacher-----------
Ricardo Zonta-
Vitantonio Liuzzi----
Alexander Wurz-
Pedro de la Rosa-
Anthony Davidson-

SürücüOrtalama
Michael Schumacher1913213881025395119667146
Rubens Barrichello1112209161072075515711712998
Juan Pablo Montoya9117165511832024112185
Kimi Räikkönen106911127213121411125173
Narain Karthikeyan12171716131719171917171918181920151115
Tiago Monteiro14181617181517181719201820141719112019
Takuma Sato201361668478102041019517
Jenson Button89113131372281338424
Christijan Albers17191820141420151820181617152018161318
Robert Doornbos1719171817181520
Jarno Trulli2235554912493553171912
Ralf Schumacher1556104188101181259951019
Antônio Pizzonia1615131213
Mark Webber34542331491211616714912710
Jacques Villeneuve4161511129158121010141516121420816
Felipe Massa1814121810111111109161314815781011
David Coulthard58141497121216151311131210111467
Christian Klien6771614161510111013166414
Giancarlo Fisichella1310126494466492813332
Fernando Alonso131123263611363241161
Nick Heidfeld710481761131514147126
Patrick Friesacher1620191915131819201819
Ricardo Zonta13
Vitantonio Liuzzi15111214
Alexander Wurz7
Pedro de la Rosa8
Anthony Davidson15

SürücüOrtalama
Michael Schumacher-7-2-75213652-10-47-
Rubens Barrichello2-9-983329710101012561112
Juan Pablo Montoya64757---12-31141--
Kimi Räikkönen893-11111-23-1141212
Narain Karthikeyan1511-1213-16-415-16121420111515-
Tiago Monteiro161210131213151031317171315178-1311
Takuma Sato---12--1116128916-10--
Jenson Button----10--4535583758
Christijan Albers-1313--1417115-1813--1912141616
Robert Doornbos18-131813-1414
Jarno Trulli92253108--5914465-13-15
Ralf Schumacher1254946-678631267883
Antônio Pizzonia715--13
Mark Webber5-6763-5-1211-7-144-47
Jacques Villeneuve13-114-11139-81415-11116121210
Felipe Massa1010710119144--10814-91011106
David Coulthard468118-47-10137-715--69
Christian Klien78-8--159-8139995
Giancarlo Fisichella1---5126--644943-524
Fernando Alonso3111241--12111222331
Nick Heidfeld-3-61022--1412116-
Patrick Friesacher17-12---18-6-19
Ricardo Zonta-
Vitantonio Liuzzi8--9
Alexander Wurz3
Pedro de la Rosa5
Anthony Davidson-

Sürücü Puanları