Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Michael Schumacher0.998%1.048%3.178%1.229%
Rubens Barrichello1.641%1.643%1.853%1.771%
Juan Pablo Montoya0.856%0.898%0.895%0.915%
Kimi Räikkönen0.275%0.129%1.223%0.359%
Narain Karthikeyan4.554%4.630%4.873%4.838%
Tiago Monteiro5.006%5.276%5.141%5.165%
Takuma Sato1.496%1.460%1.705%1.577%
Jenson Button0.883%0.923%1.217%1.085%
Christijan Albers5.477%5.710%6.589%5.726%
Robert Doornbos5.546%5.444%
Jarno Trulli0.675%0.785%0.848%0.792%
Ralf Schumacher1.328%1.522%1.442%1.462%
Antônio Pizzonia2.514%2.540%
Mark Webber1.223%1.277%1.519%1.376%
Jacques Villeneuve2.047%2.100%2.211%2.178%
Felipe Massa1.807%1.894%2.015%1.952%
David Coulthard1.962%2.186%2.077%2.107%
Christian Klien2.016%2.134%2.096%2.118%
Giancarlo Fisichella0.726%0.792%0.876%0.829%
Fernando Alonso0.350%0.347%0.872%0.455%
Nick Heidfeld1.504%1.381%1.576%1.622%
Patrick Friesacher6.466%6.694%6.836%6.665%
Ricardo Zonta1.599%1.599%
Vitantonio Liuzzi2.622%2.887%
Alexander Wurz0.934%0.934%
Pedro de la Rosa0.976%0.976%
Anthony Davidson2.467%2.467%