← 2005 F1
2006 F1

Sezon İstatistikleri

2007 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Galibiyet
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Mark Webber3--3-----------1--
Nico Rosberg2---2-------------
Ralf Schumacher-16---1---5-32--2-
Jarno Trulli--------35-2--2-3-
David Coulthard--1---6-12--4-----
Robert Doornbos---
Nick Heidfeld--5--1222-1-6-121-
Robert Kubica--6---
Sakon Yamamoto-------
Takuma Sato------------------
Tiago Monteiro------------------
Christijan Albers------------------
Vitantonio Liuzzi---------1--------
Scott Speed------------------
Pedro de la Rosa2-84-4-1
Kimi Räikkönen6-8454-66-46--8-44
Rubens Barrichello--2-425--3--5133-2
Jenson Button56-2-3-----51054556
Giancarlo Fisichella-104136355633-35663
Fernando Alonso108108810101010484-8-8108
Michael Schumacher83-10108488101010161010-5
Felipe Massa-4-565-44868210--810
Christian Klien1----------1---
Jacques Villeneuve-23-1--1----
Franck Montagny-------
Juan Pablo Montoya45-6--83--
Yuji Ide----

SürücüOrtalama
Mark Webber7571010112171712111161019141411
Nico Rosberg12315131213812619915181512151013
Ralf Schumacher1710661161071485875131637
Jarno Trulli1413109776-420413913111743
David Coulthard1311121414-71116171010131714121719
Robert Doornbos101815
Nick Heidfeld10158151510159131012161163898
Robert Kubica10969129
Sakon Yamamoto2122212219-21
Takuma Sato202121212120192021182219202221212020
Tiago Monteiro1920201920181716191520201620201821-
Christijan Albers181918201819161820141618211618221618
Vitantonio Liuzzi151813161616121315211717171917131516
Scott Speed1617191819171815181315-191815111917
Pedro de la Rosa89512771312
Kimi Räikkönen-748593239611815112
Rubens Barrichello6121734556941463148385
Jenson Button3212681319871944754714
Giancarlo Fisichella91211132952375849266
Fernando Alonso48351111153715310154
Michael Schumacher1411123-3511212226210
Felipe Massa21616434-4102232142011
Christian Klien8914171715111412161312141116
Jacques Villeneuve111491281414101161814
Franck Montagny22212021222221
Juan Pablo Montoya565791248711
Yuji Ide21222222

SürücüOrtalama
Mark Webber------------------
Nico Rosberg------------------
Ralf Schumacher------------------
Jarno Trulli------------------
David Coulthard------------------
Robert Doornbos---
Nick Heidfeld------------------
Robert Kubica------
Sakon Yamamoto-------
Takuma Sato------------------
Tiago Monteiro------------------
Christijan Albers------------------
Vitantonio Liuzzi------------------
Scott Speed------------------
Pedro de la Rosa--------
Kimi Räikkönen------------------
Rubens Barrichello------------------
Jenson Button------------------
Giancarlo Fisichella------------------
Fernando Alonso------------------
Michael Schumacher------------------
Felipe Massa------------------
Christian Klien---------------
Jacques Villeneuve------------
Franck Montagny-------
Juan Pablo Montoya----------
Yuji Ide----

SürücüOrtalama
Mark Webber------------------
Nico Rosberg------------------
Ralf Schumacher------------------
Jarno Trulli------------------
David Coulthard------------------
Robert Doornbos---
Nick Heidfeld------------------
Robert Kubica------
Sakon Yamamoto-------
Takuma Sato------------------
Tiago Monteiro------------------
Christijan Albers------------------
Vitantonio Liuzzi------------------
Scott Speed------------------
Pedro de la Rosa--------
Kimi Räikkönen------------------
Rubens Barrichello------------------
Jenson Button------------------
Giancarlo Fisichella------------------
Fernando Alonso------------------
Michael Schumacher------------------
Felipe Massa------------------
Christian Klien---------------
Jacques Villeneuve------------
Franck Montagny-------
Juan Pablo Montoya----------
Yuji Ide----

SürücüOrtalama
Mark Webber747101911217161210115919141411
Nico Rosberg123141322138126211814181412151013
Ralf Schumacher17226610610714858615131637
Jarno Trulli1499977622422420812111743
David Coulthard1319111412217112217910121614121718
Robert Doornbos101822
Nick Heidfeld10118151310159131011151053898
Robert Kubica9869129
Sakon Yamamoto22212022192220
Takuma Sato201721212019192020182117192121212019
Tiago Monteiro191620191817171618151918161920182121
Christijan Albers181517201618161819141521222218221617
Vitantonio Liuzzi151312161415121315202216171817131515
Scott Speed161218181716181517131419201715111916
Pedro de la Rosa89411771312
Kimi Räikkönen22648593239611715112
Rubens Barrichello6201634556941363138385
Jenson Button32126813198717414654714
Giancarlo Fisichella91211112952375749266
Fernando Alonso47351111153715310154
Michael Schumacher11410123223511211226210
Felipe Massa22115434214102232142011
Christian Klien8813171514111412161212131016
Jacques Villeneuve1110191292214101161613
Franck Montagny21202021211920
Juan Pablo Montoya555781248711
Yuji Ide21182222

SürücüOrtalama
Mark Webber6--6-9--12----10108--
Nico Rosberg7--11711-9-914----1110-
Ralf Schumacher14839--8---496715-7-
Jarno Trulli169--910171164-71297-6-
David Coulthard10-8--1431287911515129--
Robert Doornbos121312
Nick Heidfeld12-413108777-8-31487817
Robert Kubica-1231399
Sakon Yamamoto----161716
Takuma Sato181412--17-1715---13-16-1510
Tiago Monteiro1713-161216151614---9---1615
Christijan Albers-1211-13-1215--15-10-1715-14
Vitantonio Liuzzi1111-14-1510131381310--14101413
Scott Speed13-91511-13-10-1012111313141811
Pedro de la Rosa7-25-5118
Kimi Räikkönen3-2545-33-53--2-55
Rubens Barrichello151071057410-6--4866127
Jenson Button43107-611-9--4145443
Giancarlo Fisichella-15863644366-64336
Fernando Alonso121221111525-2-212
Michael Schumacher26-1125221118311-4
Felipe Massa95-434955232719-21
Christian Klien8----13-1411-128-1111
Jacques Villeneuve-7612812148--11-
Franck Montagny--1618--16
Juan Pablo Montoya54-3--26--
Yuji Ide--13-

Sürücü Puanları