Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Mark Webber1.559%1.582%1.739%1.696%
Nico Rosberg1.709%1.600%1.972%1.896%
Ralf Schumacher1.228%1.277%1.567%1.303%
Jarno Trulli1.218%1.256%1.665%1.363%
David Coulthard1.812%1.792%2.087%2.009%
Robert Doornbos3.153%2.919%
Nick Heidfeld1.342%1.541%1.406%1.444%
Robert Kubica1.687%1.433%
Sakon Yamamoto5.778%6.938%
Takuma Sato5.294%5.781%5.573%5.490%
Christijan Albers3.733%3.851%3.961%3.941%
Vitantonio Liuzzi2.550%2.562%2.758%2.680%
Scott Speed3.122%3.461%3.339%3.256%
Pedro de la Rosa1.444%1.369%1.483%1.444%
Kimi Räikkönen0.657%0.740%0.844%0.769%
Rubens Barrichello1.100%1.178%1.480%1.241%
Jenson Button0.922%0.929%1.214%1.067%
Giancarlo Fisichella0.720%0.737%0.839%0.823%
Fernando Alonso0.521%0.545%0.720%0.633%
Michael Schumacher0.207%0.158%0.459%0.333%
Felipe Massa0.674%0.658%0.979%0.803%
Tiago Monteiro4.034%4.278%4.267%4.241%
Christian Klien1.975%2.060%2.102%2.056%
Jacques Villeneuve1.541%1.562%1.618%1.588%
Franck Montagny6.946%7.555%8.286%6.946%
Juan Pablo Montoya1.032%0.995%1.070%1.032%
Yuji Ide9.022%9.641%