Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Giancarlo Fisichella1.241%1.340%1.346%1.320%
Heikki Kovalainen1.405%1.672%1.576%1.529%
Sakon Yamamoto4.956%4.944%4.961%4.956%
Adrian Sutil3.924%4.040%3.985%4.040%
Mark Webber1.277%1.311%1.455%1.330%
David Coulthard1.627%1.647%1.971%1.794%
Rubens Barrichello1.931%1.961%2.095%2.053%
Jenson Button1.841%1.973%1.958%1.968%
Vitantonio Liuzzi2.157%2.215%2.376%2.263%
Sebastian Vettel2.052%1.986%2.117%2.052%
Anthony Davidson2.256%2.165%2.437%2.381%
Takuma Sato2.474%2.770%2.727%2.626%
Ralf Schumacher1.740%1.656%1.971%1.886%
Jarno Trulli1.263%1.254%1.364%1.336%
Kazuki Nakajima3.456%3.456%
Nico Rosberg1.296%1.331%1.405%1.370%
Fernando Alonso0.125%0.063%0.212%0.160%
Lewis Hamilton0.163%0.193%0.216%0.196%
Nick Heidfeld0.725%0.814%0.792%0.797%
Robert Kubica0.782%0.846%0.836%0.849%
Kimi Räikkönen0.322%0.320%0.455%0.406%
Felipe Massa0.289%0.349%0.449%0.355%
Alexander Wurz2.033%2.141%2.231%2.172%
Markus Winkelhock5.531%5.531%
Scott Speed2.650%2.579%2.673%2.650%
Christijan Albers4.429%4.414%4.754%4.429%