Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
David Coulthard1.175%1.260%1.290%1.247%
Mark Webber0.818%0.812%0.910%0.875%
Nelson Piquet Jr.1.277%1.402%1.472%1.392%
Fernando Alonso0.668%0.636%0.734%0.719%
Giancarlo Fisichella2.478%2.537%2.567%2.619%
Adrian Sutil2.718%2.822%2.835%2.799%
Kazuki Nakajima1.545%1.749%1.623%1.648%
Nico Rosberg1.103%1.295%1.238%1.211%
Rubens Barrichello1.580%1.492%1.695%1.678%
Jenson Button1.499%1.494%1.966%1.591%
Sébastien Bourdais1.350%1.522%1.508%1.506%
Sebastian Vettel0.811%0.769%1.029%0.948%
Nick Heidfeld0.653%0.504%0.859%0.763%
Robert Kubica0.490%0.554%0.532%0.542%
Jarno Trulli0.686%0.768%0.754%0.739%
Timo Glock0.752%0.832%0.826%0.823%
Heikki Kovalainen0.247%0.287%0.304%0.289%
Lewis Hamilton0.161%0.208%0.222%0.195%
Kimi Räikkönen0.356%0.413%0.428%0.408%
Felipe Massa0.100%0.052%0.173%0.130%
Anthony Davidson3.444%3.668%
Takuma Sato3.580%3.803%