Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Jaime Alguersuari2.056%1.952%2.129%2.056%
Sébastien Buemi1.213%1.350%1.396%1.308%
Heikki Kovalainen0.862%0.948%1.293%0.953%
Lewis Hamilton0.663%0.592%1.196%0.838%
Romain Grosjean1.830%1.917%1.961%1.830%
Fernando Alonso0.698%0.694%0.858%0.756%
Vitantonio Liuzzi2.012%2.612%
Adrian Sutil1.476%1.879%1.566%1.621%
Giancarlo Fisichella1.836%2.027%3.298%1.960%
Kimi Räikkönen0.596%0.704%0.669%0.640%
Kazuki Nakajima0.971%1.069%1.053%1.048%
Nico Rosberg0.555%0.541%0.626%0.609%
Nick Heidfeld0.886%0.888%1.367%0.975%
Robert Kubica0.899%1.022%1.066%1.013%
Jarno Trulli0.500%0.569%0.714%0.576%
Kamui Kobayashi2.041%2.041%
Rubens Barrichello0.283%0.392%0.369%0.339%
Jenson Button0.381%0.434%0.602%0.436%
Mark Webber0.261%0.393%0.373%0.308%
Sebastian Vettel0.188%0.201%0.618%0.229%
Timo Glock0.790%0.895%0.934%0.844%
Luca Badoer2.875%2.875%
Nelson Piquet Jr.1.556%1.703%1.540%1.556%
Felipe Massa0.649%0.608%0.742%0.649%
Sébastien Bourdais2.084%2.155%2.094%2.084%