Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Vitantonio Liuzzi2.577%2.743%3.101%2.798%
Adrian Sutil1.595%1.529%2.087%1.736%
Michael Schumacher1.412%1.442%1.618%1.476%
Nico Rosberg1.058%1.066%1.451%1.146%
Timo Glock5.417%5.401%5.778%5.557%
Lucas di Grassi6.203%6.165%8.150%6.653%
Jarno Trulli5.205%5.164%5.969%5.387%
Heikki Kovalainen5.167%5.248%5.513%5.320%
Christian Klien7.170%8.224%
Bruno Senna7.182%7.508%8.092%7.511%
Rubens Barrichello1.366%1.440%1.620%1.472%
Nico Hülkenberg1.654%1.775%1.732%1.748%
Sébastien Buemi2.473%2.505%2.766%2.577%
Jaime Alguersuari2.437%2.509%2.748%2.541%
Nick Heidfeld2.228%3.159%
Kamui Kobayashi2.115%2.070%3.139%2.314%
Fernando Alonso0.583%0.470%1.008%0.695%
Felipe Massa0.912%0.795%1.399%1.025%
Mark Webber0.243%0.264%0.409%0.293%
Sebastian Vettel0.131%0.000%0.252%0.167%
Vitaly Petrov2.004%2.149%2.168%2.105%
Robert Kubica0.967%1.120%1.140%1.060%
Jenson Button0.834%0.729%1.468%1.020%
Lewis Hamilton0.573%0.527%0.993%0.686%
Sakon Yamamoto8.116%8.203%9.132%8.116%
Pedro de la Rosa2.274%2.456%3.390%2.356%
Karun Chandhok8.013%7.872%8.609%8.013%