Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Timo Glock6.804%6.777%7.752%6.950%
Jérôme d'Ambrosio7.255%7.285%8.118%7.417%
Rubens Barrichello3.051%3.130%4.001%3.160%
Pastor Maldonado2.993%2.979%3.758%3.089%
Jenson Button0.696%0.691%1.373%0.783%
Lewis Hamilton0.439%0.418%0.577%0.504%
Vitantonio Liuzzi7.413%7.553%8.549%7.563%
Daniel Ricciardo7.688%7.705%9.069%7.688%
Jarno Trulli5.515%5.474%6.336%5.662%
Heikki Kovalainen5.119%5.166%5.841%5.246%
Bruno Senna2.607%2.647%2.708%2.607%
Vitaly Petrov2.125%2.158%2.387%2.233%
Michael Schumacher1.943%2.115%2.027%2.036%
Nico Rosberg1.413%1.538%1.487%1.493%
Kamui Kobayashi2.871%3.097%3.656%3.028%
Sergio Pérez2.844%2.887%3.003%2.913%
Sébastien Buemi2.992%2.817%3.852%3.191%
Jaime Alguersuari3.174%3.273%3.460%3.355%
Paul di Resta2.590%2.540%3.500%2.712%
Adrian Sutil2.386%2.351%3.260%2.494%
Fernando Alonso0.728%0.688%0.895%0.812%
Felipe Massa1.124%1.208%1.251%1.219%
Mark Webber0.445%0.476%0.614%0.512%
Sebastian Vettel0.006%0.000%0.038%0.016%
Narain Karthikeyan7.795%7.639%8.356%7.795%
Nick Heidfeld2.578%2.362%2.639%2.578%
Karun Chandhok7.042%7.042%
Pedro de la Rosa3.524%3.524%