Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Kamui Kobayashi1.310%1.470%1.507%1.454%
Sergio Pérez1.132%1.253%1.271%1.252%
Bruno Senna1.641%1.708%1.856%1.760%
Pastor Maldonado0.876%0.970%1.002%0.958%
Kimi Räikkönen0.843%0.957%1.000%0.919%
Romain Grosjean0.782%0.878%1.097%0.830%
Jenson Button0.621%0.599%0.763%0.721%
Lewis Hamilton0.194%0.174%0.318%0.242%
Nico Hülkenberg1.236%1.380%1.254%1.309%
Paul di Resta1.320%1.349%1.421%1.423%
Narain Karthikeyan6.327%6.375%6.874%6.680%
Pedro de la Rosa5.692%5.854%6.124%5.870%
Timo Glock4.911%4.868%5.149%5.062%
Charles Pic5.240%5.267%5.531%5.440%
Michael Schumacher1.046%1.270%1.190%1.149%
Nico Rosberg0.863%0.908%1.058%0.973%
Heikki Kovalainen3.529%3.437%3.779%3.679%
Vitaly Petrov3.848%4.021%4.040%4.002%
Daniel Ricciardo1.788%1.853%1.925%1.907%
Jean-Éric Vergne2.213%2.331%2.348%2.313%
Mark Webber0.553%0.685%0.691%0.616%
Sebastian Vettel0.368%0.424%0.486%0.439%
Fernando Alonso0.728%0.800%0.822%0.790%
Felipe Massa1.031%0.994%1.190%1.107%
Jérôme d'Ambrosio1.664%1.664%