Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Heikki Kovalainen1.256%1.256%
Romain Grosjean0.901%0.960%1.430%1.078%
Pastor Maldonado2.569%2.865%4.588%3.183%
Valtteri Bottas2.242%2.333%3.712%2.631%
Charles Pic4.187%4.019%6.694%5.125%
Giedo van der Garde4.384%4.360%5.698%4.601%
Max Chilton4.863%5.255%6.648%5.078%
Jules Bianchi4.218%4.258%5.359%4.371%
Daniel Ricciardo1.620%1.664%3.056%1.963%
Jean-Éric Vergne2.062%2.088%3.245%2.166%
Paul di Resta1.611%1.560%2.533%1.758%
Adrian Sutil1.701%1.927%2.324%1.832%
Esteban Gutiérrez2.275%2.476%4.791%3.177%
Nico Hülkenberg1.316%1.501%2.168%1.465%
Nico Rosberg0.389%0.462%0.582%0.474%
Lewis Hamilton0.349%0.372%0.478%0.415%
Fernando Alonso0.785%0.825%0.845%0.849%
Felipe Massa0.889%0.985%1.077%0.978%
Sergio Pérez1.426%1.481%2.180%1.517%
Jenson Button1.412%1.401%1.555%1.503%
Mark Webber0.495%0.413%0.641%0.589%
Sebastian Vettel0.112%0.115%0.229%0.157%
Kimi Räikkönen0.831%0.884%0.982%0.926%