Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Jean-Éric Vergne2.375%2.392%2.502%2.491%
Daniil Kvyat2.168%2.331%2.288%2.317%
Romain Grosjean2.894%2.922%3.195%3.038%
Pastor Maldonado3.658%3.732%4.004%3.775%
Kamui Kobayashi4.752%4.892%5.522%4.905%
Will Stevens4.593%4.593%
Esteban Gutiérrez3.152%3.224%3.504%3.341%
Adrian Sutil3.085%3.103%3.412%3.186%
Nico Rosberg0.071%0.000%0.237%0.093%
Lewis Hamilton0.123%0.092%0.334%0.157%
Kevin Magnussen1.606%1.706%1.778%1.751%
Jenson Button1.677%1.747%1.824%1.806%
Kimi Räikkönen1.851%1.833%2.540%1.942%
Fernando Alonso1.321%1.449%1.878%1.393%
Sergio Pérez2.334%2.469%2.495%2.476%
Nico Hülkenberg2.116%2.336%2.307%2.211%
Felipe Massa1.226%1.185%1.975%1.400%
Valtteri Bottas0.932%0.873%1.580%1.056%
Daniel Ricciardo1.025%1.127%1.198%1.145%
Sebastian Vettel1.229%1.435%1.407%1.349%
Marcus Ericsson5.888%5.960%6.529%6.000%
Max Chilton5.045%5.172%5.180%5.191%
Jules Bianchi4.407%4.427%4.473%4.456%
André Lotterer6.273%6.273%