Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Romain Grosjean1.904%2.140%2.030%2.005%
Pastor Maldonado2.311%2.456%2.430%2.448%
Will Stevens6.479%6.696%6.744%6.636%
Roberto Merhi7.054%7.371%7.144%7.226%
Fernando Alonso2.926%2.943%3.037%3.023%
Jenson Button3.045%3.220%3.386%3.160%
Max Verstappen2.017%2.014%2.121%2.101%
Carlos Sainz2.123%2.228%2.520%2.220%
Marcus Ericsson2.849%2.879%3.112%3.067%
Felipe Nasr2.662%2.862%2.898%2.783%
Felipe Massa1.402%1.518%1.700%1.542%
Valtteri Bottas1.162%1.218%1.405%1.222%
Daniel Ricciardo1.432%1.362%1.554%1.556%
Daniil Kvyat1.697%1.747%1.883%1.820%
Sergio Pérez2.104%2.277%2.433%2.247%
Nico Hülkenberg1.789%1.646%2.069%1.922%
Sebastian Vettel0.840%0.877%1.109%0.944%
Kimi Räikkönen1.185%1.219%1.522%1.268%
Nico Rosberg0.196%0.151%0.305%0.242%
Lewis Hamilton0.071%0.000%0.165%0.093%
Alexander Rossi6.831%8.466%
Kevin Magnussen6.614%6.614%