Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Kevin Magnussen3.393%3.461%4.746%3.490%
Jolyon Palmer3.514%3.707%4.849%3.637%
Felipe Massa1.915%1.934%3.364%2.023%
Valtteri Bottas1.659%1.856%1.788%1.797%
Fernando Alonso2.313%2.318%2.468%2.372%
Jenson Button2.403%2.480%2.568%2.528%
Daniil Kvyat2.615%2.813%2.927%2.790%
Carlos Sainz2.105%2.248%2.266%2.224%
Marcus Ericsson3.540%3.689%5.064%3.631%
Felipe Nasr3.787%3.785%4.115%3.933%
Esteban Ocon3.716%3.845%3.753%3.716%
Pascal Wehrlein3.628%3.770%5.305%3.827%
Romain Grosjean2.513%2.734%2.895%2.702%
Esteban Gutiérrez2.537%2.740%3.041%2.682%
Sergio Pérez1.831%2.011%2.189%1.956%
Nico Hülkenberg1.789%1.847%1.889%1.917%
Sebastian Vettel0.875%0.945%1.205%0.978%
Kimi Räikkönen0.993%1.053%1.330%1.098%
Daniel Ricciardo0.746%0.665%0.904%0.843%
Max Verstappen1.009%1.059%1.668%1.142%
Nico Rosberg0.125%0.144%0.185%0.161%
Lewis Hamilton0.080%0.000%0.301%0.123%
Rio Haryanto4.577%4.896%7.384%4.765%
Stoffel Vandoorne2.728%2.728%