Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Daniel Ricciardo1.154%1.266%2.110%1.259%
Max Verstappen0.942%1.059%1.155%1.033%
Nico Hülkenberg2.163%2.169%2.306%2.290%
Carlos Sainz2.576%2.717%2.797%2.709%
Lance Stroll3.461%3.687%4.339%3.635%
Felipe Massa2.338%2.242%2.646%2.449%
Marcus Ericsson4.274%4.272%5.199%4.436%
Pascal Wehrlein4.191%4.334%5.186%4.351%
Pierre Gasly3.545%3.603%
Brendon Hartley3.716%3.677%
Romain Grosjean3.097%3.338%3.453%3.253%
Kevin Magnussen3.446%3.441%4.364%3.633%
Stoffel Vandoorne2.878%2.816%3.095%3.041%
Fernando Alonso2.545%2.499%2.740%2.683%
Sergio Pérez2.172%2.217%2.343%2.268%
Esteban Ocon2.357%2.369%2.526%2.465%
Sebastian Vettel0.225%0.236%0.376%0.283%
Kimi Räikkönen0.596%0.665%0.725%0.663%
Lewis Hamilton0.107%0.000%0.257%0.147%
Valtteri Bottas0.331%0.368%0.426%0.387%
Daniil Kvyat2.837%2.862%2.985%2.893%
Jolyon Palmer3.263%3.489%3.662%3.355%
Paul di Resta4.709%4.709%
Jenson Button1.766%1.766%
Antonio Giovinazzi4.366%4.366%