← 2018 F1
2019 F1

Sezon İstatistikleri

2020 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Galibiyet
Pol Pozisyonu
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Sergio Pérez-148--------86-646126
Lance Stroll2--2--2---12-1---2----
George Russell---------------------
Robert Kubica----------1----------
Pierre Gasly-49-81141612-82-4-62-18-
Daniil Kvyat1---261--215-6---1--12
Kimi Räikkönen4621---624-6-------12-
Antonio Giovinazzi--------1----21----10-
Romain Grosjean----11----6----------
Kevin Magnussen8---6-----4----2-----
Daniel Ricciardo--6--28--6---12---488-
Nico Hülkenberg6-----64-1--41021-12--
Lando Norris-8-4---28--2-164--644
Carlos Sainz---648-8481010---810-4151
Max Verstappen151212121512101226102619-41512-8152518
Alexander Albon-21--4----81108810121010-8
Sebastian Vettel121015151218181112-181513-25-1818--10
Charles Leclerc1016101110-15151815-122525181581313-15
Lewis Hamilton1825251826252525102622518161226162518626
Valtteri Bottas26181825181513181518-415181018251525-12

SürücüOrtalama
Sergio Pérez101412515171614161581791710121711191511
Lance Stroll16181614171818181718151913916151216141713
George Russell191917171919191919191816191818171819181819
Robert Kubica202018182020202020201920-191918-20201920
Pierre Gasly17136-655995461615121191010712
Daniil Kvyat15151169812161817141318131520149131614
Kimi Räikkönen9913-141417127125108101316131417918
Antonio Giovinazzi1416-8181513108111114151111131115161317
Romain Grosjean68101571315171114691116179101815816
Kevin Magnussen76913861015516121510121414-17121015
Daniel Ricciardo121171110748147131865-1016139128
Nico Hülkenberg11178161611713121091176871512111410
Lando Norris81015711128568167121498888117
Carlos Sainz18714101399615137817776777-9
Max Verstappen45544311434215-4451313
Alexander Albon1312-1212101411139171214861965666
Sebastian Vettel32333417106-5243313225
Charles Leclerc51495163313104111122444
Lewis Hamilton132221212213322244531
Valtteri Bottas241112624132435536152

SürücüOrtalama
Sergio Pérez---------------------
Lance Stroll---------------------
George Russell---------------------
Robert Kubica---------------------
Pierre Gasly---------------------
Daniil Kvyat---------------------
Kimi Räikkönen---------------------
Antonio Giovinazzi---------------------
Romain Grosjean---------------------
Kevin Magnussen---------------------
Daniel Ricciardo---------------------
Nico Hülkenberg---------------------
Lando Norris---------------------
Carlos Sainz---------------------
Max Verstappen---------------------
Alexander Albon---------------------
Sebastian Vettel---------------------
Charles Leclerc---------------------
Lewis Hamilton---------------------
Valtteri Bottas---------------------

SürücüOrtalama
Sergio Pérez---------------------
Lance Stroll---------------------
George Russell---------------------
Robert Kubica---------------------
Pierre Gasly---------------------
Daniil Kvyat---------------------
Kimi Räikkönen---------------------
Antonio Giovinazzi---------------------
Romain Grosjean---------------------
Kevin Magnussen---------------------
Daniel Ricciardo---------------------
Nico Hülkenberg---------------------
Lando Norris---------------------
Carlos Sainz---------------------
Max Verstappen---------------------
Alexander Albon---------------------
Sebastian Vettel---------------------
Charles Leclerc---------------------
Lewis Hamilton---------------------
Valtteri Bottas---------------------

SürücüOrtalama
Sergio Pérez101412515161514131581671815111711-1510
Lance Stroll16181613161717171418151816916141216141712
George Russell1919171619191820-191715141418171819181818
Robert Kubica202018-1720191817201819-151918-20191919
Pierre Gasly17136-685985461317111691010611
Daniil Kvyat15151169710191617141319121419149131613
Kimi Räikkönen9813-141416126125106-1215131417817
Antonio Giovinazzi14161917181812107111117181010121115161216
Romain Grosjean61110147131416111469913178101815715
Kevin Magnussen7691285-15101612148111313191712914
Daniel Ricciardo1210710136481271320105201016139117
Nico Hülkenberg1117815-11713151091112686151211139
Lando Norris8915710128558197111697888106
Carlos Sainz18714912911619137815775777208
Max Verstappen4554439424215194954312
Alexander Albon1312-111110131118916121786-65655
Sebastian Vettel3233341796205243312224
Charles Leclerc514851533131041111214143
Lewis Hamilton132221214213322243531
Valtteri Bottas2411126231324354361420

SürücüOrtalama
Sergio Pérez131086151212121117-1167-7871097
Lance Stroll914129-169131413417101213119121319-
George Russell1615161517151619181411161514--1616171217
Robert Kubica171617161818181820151019171716-1718-1619
Pierre Gasly1186-65810741469118147916218
Daniil Kvyat1012--9710141793157-1512101112109
Kimi Räikkönen879101417157981271615-1312-11413
Antonio Giovinazzi151115121619131610-13181891015141414516
Romain Grosjean--11-1010142016-7-131611-1317151315
Kevin Magnussen6131313714171719-81312-1791515181114
Daniel Ricciardo--7-129611127-1414414--86611
Nico Hülkenberg7--141313781310-1285910-1091512
Lando Norris126188-11-9611-911107811-788
Carlos Sainz--147861168655--1265138310
Max Verstappen344434541512-834-6312
Alexander Albon1491011118-1515126105665455146
Sebastian Vettel45334225416234131-22-175
Charles Leclerc53555-3323-41123644183
Lewis Hamilton211211115191234131271
Valtteri Bottas1221234232-83252131-4

Sürücü Puanları